Více

Výměna manželek 8 - Neděle 29. dubna 2007

[Tisková zpráva] Na první pohled rozděluje dnešní „vyměněné manželky“ vše, co si lze představit. Pětačtyřicetiletá Ludmila žije se třemi dcerami a manželem na vesnici na jižní Moravě, ctí tradiční hodnoty a divákům také celou rodinu představí v klasických krojích, organizuje místní slavnosti a muž, pracující jako agronom, je například členem dobrovolného hasičského sboru.

Naproti tomu šestadvacetiletá Zdenka je již na první pohled moderní mladá žena. Pracuje jako recepční ve sportovní hale, sama hodně sportuje, i když se zároveň dokáže postarat o domácnost a velmi ráda vaří. Na rozdíl od Ludmily ale nemá – podle vlastních slov – doma manžela, ale manželku. Žije totiž v registrovaném partnerství se čtyřiadvacetiletou Radkou a do Výměny manželek se přihlásila proto, aby divákům ukázala, že jsou homosexuální páry stejní jako ostatní lidé, že mají stejné sny a stejná přání.

Jak dopadne jejich výměna? Snesou se dvě manželky – Ludmila a Radka – v malém pražském bytě? Přijme moravská rodina lesbičku Zdenu?

Sledujte DigiZone.cz

Facebook Google+