Více

Vím, cos dělal v pátek: Pod hypnózou řekl Alici Bendové, že má knírek

[Tisková zpráva] Roman Koštein je profesionální voják, rád dělá rozhodčího. Je tedy zvyklý mít věci pod kontrolou. To, co dělal v pátek, ale neuhlídal. Ze setkání s ním si Alice Bendová odnesla skutečně smíšené pocity. Má atraktivní herečka opravdu knír? Ubránil Roman vlastním tělem našeho prezidenta? Sledujte další díl zábavné show Vím, cos dělal v pátek již tuto neděli 15. března ve 20.00 na Primě!

Pan Roman se předvedl jako velký vlastenec, který si i při sepisování nákupního seznamu zpívá státní hymnu. Ale ne v tradiční verzi. Roman, zralý muž s dospělými dětmi, má stále mladého ducha. Proto se změnil v rappera a hymnu si střihnul v módním aranžmá. Na pátečním nákupu si připadal jako z kómatu procitlá hrdinka filmu Good bye, Lenin! „Omlazený“ minimálně o dvacet let totiž navštívil samoobsluhu. Ty ceny! To bude žena koukat! A co ty jogurty? Tolik?! Zcela zmaten nevěřil, že banány, jablka a jahody jsou denně k dostání.

Jako buditel a velmi angažovaný muž se projevil na Palackého náměstí, kde mobilizoval český národ. Jak ale dokázal odolat tvrdému korupčnímu tlaku, když měl pískat zápas 5:0?

Coby bodyguard našeho prezidenta si ale napravil reputaci. Romanova rodina se ve studiu nestačila divit, s jak chrabrým rekem žije pod jednou střechou.

S Romanovým džentlmenstvím je to ale na pováženou. Na Alici Bendovou se určitě moc těšil, proč jí ale v pátek říkal tak hrozné věci? Má atraktivní herečka opravdu knír? Alice je ale naštěstí sebevědomá žena se smyslem pro humor a prozradila o sobě, že hypnóza a hypnotizérovy schopnosti ji fascinují. Jestli chcete vědět, kolik peněz nakonec soutěžící Roman Koštein vyhrál, dívejte se již tuto neděli ve 20.00 na Televizi Prima! Určitě se zasmějete…

Sledujte DigiZone.cz

Facebook Google+