Více

Nepodceňuj blondýnky: S blondýnkami se cítil jako nahý v trní

[Tisková zpráva] Další dva odvážlivci se budou v pátek večer pokoušet prorazit si cestu mezi padesáti blondýnkami k hlavní výhře – milionu korun. Nenechte si ujít další díl soutěžního pořadu Nepodceňuj blondýnky. Již tento pátek 24. dubna ve 20.00 na Primě!

Jako první vešel do arény čtyřicátník Jaromír Bönish, prodejní analytik z Ostravy. Jaromír hned v úvodu přiznal, že stát proti padesáti blondýnkám není právě jednoduché: „Původně jsem si myslel, že se budu cítit jak liška v kurníku, ale momentálně se cítím jako nahý v trní…“ Přirovnat dámy k růžím, které jsou sice krásné, ale svými trny mohou zákeřně ranit, bylo trefné. Plavovlásky se rozhodly panu Jaromírovi, ostřílenému matadorovi televizních soutěží, cestu k milionu pěkně znepříjemnit. Jaromír hned na začátku soutěže zdůraznil, že nevidí možnost taktizovat s výběrem otázek. Uvidíme, zda střelba od boku Jaromírovi vyjde… Otázky o slangových výrazech, z dějin výtvarného umění, o zelenině či z politiky zvládl Jaromír na výbornou, ale také blondýnky měly mnoho odpovědí správně. Soutěž nabírala na tempu a blížila se klíčová otázka z fyziky…

Jaké peripetie nastaly na Jaromírově trnité cestě, neprozradíme, ale hodně napoví fakt, že přišla řada na druhého soutěžícího. Sympaťák Jan Rakowski, pětadvacetiletý speditér z Bohumína, to nejprve zkusil na soupeřky po dobrém, ale pak nezbývalo než je vyzvat: „Bude tedy boj!“ Suverénně pak vyřadil první řadu otázkou z fotbalu, druhá otázka ze zeměpisu byla také skvělý zásah. Další řady ale tvořily blondýnky s více správnými odpověďmi, a hra se začala dramatizovat…. Zodpoví Jan i zbývající otázky správně a vyřadí alespoň 25 blondýnek? Dozvíte se tento pátek 24. dubna ve 20 hodin na Primě!

Sledujte DigiZone.cz

Facebook Google+