Více

Milion lidí denně, dva miliony týdně: Rádio Impuls je stále nejposlouchanější rozhlasovou stanicí v České republice

[Tisková zpráva] Praha, 10. listopadu 2011: Dlouhodobě nejúspěšnější rozhlasová stanice v České republice, Rádio Impuls, opět potvrzuje svoje vedoucí postavení na rádiovém trhu. Podle dnes zveřejněného měření Radio Projektu, které provádějí výzkumné agentury MEDIAN a STEM/MARK, si za druhé a třetí čtvrtletí roku 2011 Rádio Impuls denně naladilo 1 007 000 posluchačů, týdně potom 2 050 000 lidí. Podíl na trhu je 12,3%.

„Rádio Impuls je jedinou rozhlasovou stanicí v České republice, kterou poslouchá více než jeden milion lidí denně a více než dva miliony posluchačů týdně. Toto v historii českých rádií ojedinělé stabilní postavení si stanice udržuje již téměř šestým rokem. Opět se ukazuje, že energie a nadšení, které zaměstnanci Rádia Impuls do své práce vkládají, nám naši posluchači mnohonásobně vrací poslechem a snad i úsměvem. Máme je i za to ráááádi,“ říká generální ředitel Rádia Impuls, Jiří Hrabák.

„S dnešními výsledky poslechovosti jsme spokojení. Rádio Impuls se neustále vyvíjí a tato pozitivní zpětná vazba našich posluchačů je pro nás cenným pohonem do dalších programových a komunikačních projektů,“ dodává PR manažerka Rádia Impuls, Iva Stříbrská.

Pražské rádio RockZone 105,9 si rovněž udržuje posluchačskou přízeň. Denně si jej naladí 29 000 lidí, týdně potom 60 000 posluchačů.

Sledujte DigiZone.cz

Facebook Google+