Více

Sobotní večer na Nova Cinema přinese slavné trháky: romantické Madisonské mosty a drama Nepřítel před branami!

[Tisková zpráva] Slavné a strhující filmy, lákavé herecké obsazení – takový bude sobotní večer 15. října 2011 na Nova Cinema. Od 20 hodin se mohou diváci těšit na romantické drama Madisonské mosty a od 22:35 stanice odvysílá válečný film Nepřítel před branami.

Praha, 13. října 2011 – V sobotu 15. října 2011 nabídne stanice Nova Cinema svým divákům hned dva legendární snímky, které se pyšní hvězdným hereckým obsazením. Ve 20 hodin kanál odvysílá film Madisonské mosty s Meryl Streep a Clintem Eastwoodem. Po romantice se ve 22:35 na obrazovkách objeví válečný film Nepřítel před branami, kde proti sobě stanou Ed Harris a Jude Law.

Romantický snímek Madisonské mosty je jedním z nejslavnějších režisérských počinů Clinta Eastwooda. Slavný herec si v příběhu vyprávějícím krátký, ale osudový milostný vztah zahrál také jednu z hlavních rolí po boku hollywoodské stálice Meryl Streep. Příběh začíná, když sourozenci vyřizující pozůstalost své matky Francescy odhalí její podivné přání být zpopelněna a rozprášena z nedalekého Rosemanova mostu. Mezi jejími věcmi se ale najde také závěť Roberta Kincaida, který si přál úplně to samé. Bratr a sestra se rozhodnou prozkoumat deníky své matky mnohem hlouběji a brzy začnou pronikat do jejího nejskrytějšího světa…

Nepřítel před branami je strhující souboj dvou mužů, které proti sobě postavila jedna z největších bitev 2. světové války. Německý rozvědčík major König má za úkol zlikvidovat Vasilije Zajceva, ostřelovače z Uralu, z něhož sovětská propaganda stvořila skromného, ale neohroženého hrdinu ochotného kdykoliv za svou vlast zemřít. Němci jsou přesvědčeni, že Vasilijova smrt může ochromit armádu, která neúnavně brání Stalingrad.

Sledujte DigiZone.cz

Facebook Google+