Více

Maloměstská diskotéka na rádiu Bonton

[Tisková zpráva] Hudební překvapení rádia Bonton je venku. Nedělním pořadem, který posluchačům přináší netradiční pohled na hudební trendy je „Maloměstská diskotéka“.

Ač může být název trochu zavádějící, nenechte se zmást, jedná se o aktuální muziku, kterou si posluchači mohou vychutnat prostřednictvím remixů Dj Frikyho. Proč tedy padla volba na diskotéku a ještě k tomu maloměstskou? „Na prvních diskotékách, které se objevily už v roce 1941, už nevystupovaly kapely. Namísto toho se zde pouštěla hudba přímo z vinylových desek. A proč maloměstská? Protože dj Friky pochází z malého města na západě Čech. Friky se už léta věnuje djingu a Bonton, jakožto hudební rádio, přece potřebovalo svého maloměstského Dje. A i když je Friky ze západních Čech, se svým djským uměním objel svět, kde léta sbíral zkušenosti a hudební nadhled, aby to vše přinesl do našeho nového pořadu, “ představuje nový pořad Martin Pokorný, ředitel rádia Bonton.

První maloměstská diskotéka měla svou premiéru tuto neděli a i každou další se posluchači mohou těšit na hudbu a jenom hudbu. „Nebudeme škatulkovat a říkat, co bude Friky hrát, protože hudba je jen dobrá a špatná a věřte, že od Frikyho a jeho desek uslyšíte jen tu dobrou,“ dodává Martin Pokorný.

Repríza pořadu Maloměstská diskotéka se bude vysílat každou středu od 22 hodin.

www.radiobonton.cz

Sledujte DigiZone.cz

Facebook Google+