Více

Jak se staví dům: Na scénu přichází realitní makléř!

[Tisková zpráva] V osmé epizodě stavební show Jak se staví dům plní naše tři páry své třetí úkoly. V domě číslo 2, ve kterém bydlí manželé Labajovi, budeme sledovat proměny hned dvou místností najednou – ložnice a pracovny. Martina s Liborem mají k ruce designéra Davida Machače. Ten jim pomohl nejen s naplánováním místností, ale ochotně se podílel i na výběru barev a poradil s nábytkem. Ale nečekejte žádné výpravy do obchodů s nábytkem. Designér David Machač nábytek navrhnul a Libor, který je vyučeným truhlářem, veškerý nábytek vlastnoručně vyrobil! Pár nejenže ušetří, ale nábytek vlastnoručně vyrobený pro daný prostor získává jednoznačně na ceně.

Dozvíme se také, jak pokračují vztahy na stavbě a jak dopadl první pokus o usmíření. Podařil se, a svět je znovu zalitý sluncem, nebo se tu bouřku už nikdy nepovede rozehnat?

V Lešanech, kde tři páry usilovně pracují na zařízení domů, nastávají ale i malé změny. Na stavbu totiž přijede realitní makléř a poprvé se bude mluvit o způsobu prodeje domů a zveřejní se, jaká bude jejich cena. Tím se vidina finálního prodeje stává reálnější a je jasné, že finále se nezadržitelně blí­ží.

Pořad plný nápadů, rad, ale také příběhů, které náročnou stavbu nových domů provázejí. Dívejte se, jak se s nepřízní počasí, spoustou práce, překážek, ale i konfliktů vyrovnají naše tři páry. Jde jim o hodně, ve hře je milionová výhra. Sledujte stavební show Jak se staví dům v neděli 26. dubna v 18.00 na Primě!

Sledujte DigiZone.cz

Facebook Google+