Více

Hokejzive.cz

[Tisková zpráva] Česká televize zprovoznila nový internetový projekt Hokejzive.cz (www.hokejzive.cz) věnovaný české hokejové extralize.

Multimediální hokejový web Hokejzive.cz nabízí sportovním fanouškům „živé“ internetové pokrytí hokejové extraligy. Hlavní náplň stránek tvoří videomateriály pocházející z hokejového vysílání České televize. Na internetu je hokejoví fanoušci mohou sledovat nejen v přímých přenosech, ale vybírat si je také z bohatého archivu. V něm uživatelé naleznou jak záznamy přímých přenosů utkání, tak i reportáže ze všech odehraných zápasů, rozhovory s hráči, gólové situace a mnoho dalších atraktivních momentů.

Samozřejmou součástí stránek je i aktuální zpravodajské a výsledkové pokrytí hokejových událostí. Zpravodajství zahrnuje nejen českou extraligu, ale také přípravu naší reprezentace na Mistrovství světa v ledním hokeji a vývoj v zámořské NHL.

Navíc jsou dvakrát do týdne hokejoví komentátoři ČT spolu s experty z řad bývalých hokejistů připraveni zodpovědět otázky vybrané čtenáři stránek.

Bonbónkem v obsahu stránek je videogalerie archivních materiálů, ve které se postupně objeví záznamy a reportáže zápasů, rozhovory s hráči, gólové a zajímavé momenty, nejlepší kličky, přihrávky, střely, souhry či bitky jednotlivých sezón české extraligy očima komentátorů. První otevřený archiv odkazuje na sezonu 2000/2001.

Sledujte DigiZone.cz

Facebook Google+