Více

Hodina plná zpráv nově – každý den i o víkendu

[Tisková zpráva] Od 1. 1. 2011 se dočká zpravodajský servis pro diváky Televize Prima dalšího vývoje. Právě od tohoto data se bude hodina plná zpráv objevovat ve vysílání pravidelně i o víkendu. Pro diváky je připravený i nový publicistický pořad Krimi plus. Ke změnám dochází i na postech moderátorů.

Hodinu plnou zpráv otevírá hlavní zpravodajská relace Zprávy TV Prima v 18.55. Hned na Nový rok se divákům poprvé představí nová moderátorka Zpráv TV Prima Sandra Parmová, která vytvoří novou moderátorskou dvojici společně s Romanem Fojtou.

Na Zprávy TV Prima navážou Krimi zprávy. Krimi zprávy diváky jednoznačně zaujaly, a proto Televize Prima připravila pro televizní diváky novinku – pořad Krimi plus. Reportéři pokračují v boji se světem zločinu – obrátí se na experty, se kterými budou rozebírat do hloubky kriminální případy každého dne. Pořady Krimi zprávy i Krimi plus budou diváky i dále provázet Barbora Kozáková a Patrik Kaizr.

Hodinu plnou zpráv uzavřou u diváků stále oblíbenější VIP zprávy. Od 1. 1. 2011 posílí tým moderátorek VIP zpráv Barbora Niničová. Barboru uvidí diváci poprvé na Nový rok, kdy uvede první sobotní vysílání pořadu.

Sledujte DigiZone.cz

Facebook Google+