Více

Čtvrtá řada ordinace v růžové zahradě dotočena

[Tisková zpráva] Scénami z gynekologické ordinace, v nichž MUDr. Gita Petrová (Daniela Šinkorová) vyšetřila několik pacientek a rozdala pár dobrých rad a doporučení, skončilo během uplynulého víkendu natáčení 4. řady seriálu Ordinace v růžové zahradě (byl to 471. natáčení den od začátku natáčení seriálu). Hostivařské ateliéry teď na pár týdnu osiří, ale už v průběhu července se do dekorací ordinací, nemocnice a bytů hlavních hrdinů vrátí štáb i herci, aby pokračovali v natáčení tentokrát již páté řady tohoto nejsledovanějšího původního českého seriálu, který kompletně vzniká v produkci TV Nova.

Na obrazovkách ale osudy lékařů a sestřiček z jedné gynekologické ordinace a nemocnice v Kamenici a jejich rodinných příslušníků, přátel příbuzných a známých budou pokračovat až do 28. června, kdy 158. díl uzavře 4. sérii Ordinace.

Právě na jeho natáčení všichni vzpomínali. Zatímco Gita Petrová o víkendu ordinovala v prostředí jen o málo chladnějším než venku, kde panovala tropická vedra, scénář natáčení poslední scény 4. řady vyžadoval krásné letní počasí, ale den po třech květnových „ledových“ mužích byl bohužel hodně chladný. A tak se lékaři a sestřičky, kteří si vyjeli parníkem po řece, aby oslavili 10. výročí založení gynekologické ordinace ve vile uprostřed růžové zahrady a také čtyřicátiny Gity Petrové, choulili do kabátů a dek, které odkládali jen na nezbytně nutnou dobu záběrů, v nichž předstírali, že venku je příjemné teplo.

Několikatýdenní pauzu před dalším natáčením se budou herci i štáb snažit využít k odpočinku a nabrání nových sil do dalšího natáčení.

Daniela Šinkorová si už pomalu balí kufry a chystá se relaxovat u moře. Rovněž Michal Holan, představitel Vojty Kaňky, někdejšího medika, který po studiích nastupuje jako gynekolog a porodník do kamenické nemocnice, doufá, že se k nějaké té slané „louži“ dostane.

Magdu Zimovou (sestra Míša Prouzová) – čeká v červnu premiéru v Divadle v Dlouhé, kde hraje. Teprve pak jí začne klidnější období, v němž už nebude ani točit, ani zkoušet, jen dohraje divadelní představení a bude točit malý dokument. „Pak už se budu jen věnovat dětem a manželovi,“ těší se Míša Zimová A pak už jen dovolená, zřejmě někde tady u nás. „Jestli někam pojedeme, to se ještě uvidí.“ Kristýna Kociánová (sestra Mirka) –má až do prázdnin představení v divadle v Hradci Králové, kde je v angažmá. „Teším se na dámskou jízdu v autě po Čechách s kolegyněmi z divadla. Také bych ráda jela na Slovensko do hor.“

Láďu Ondřeje (Jakub Mázl) letos čekají pracovní prázdniny. Kromě ordinace totiž točí i další seriál.

Nejméně volného času bude mít režisér Ján Sebechlebský, který musí ve střižně dokompletovat poslední díly 4. řady. Ve zbylém čase prý pojede na Slovensko navštívit rodinu.

Sledujte DigiZone.cz

Facebook Google+