Více

Voyo

Jak si vedou portály skupiny Nova po letošním rebrandingu?

Portál Nova Plus rozšířil sedmidenní archiv pořadů o další zajímavý obsah a zpravodajský portál TN.cz zaznamenal rekordní návštěvnost.

TOP 10 vánočních filmů, mezi kterými si vybere každý (a ještě něco navíc)

O vánocích si na nás televizní stanice chystají největší pecky. Ani letos to 24. prosince nebude jiné.

Voyo Player skončil. Filmotéka mu odstřihla přístup

Nova přestala podporovat provoz svého hardwarového set-top boxu. Důvodem je prý nemožnost provádět aktualizace a zajistit bezpečný provoz.

Nova nabízí letní videospeciál. Dostupný má být i pro mobilní zařízení

UVNITŘ GALERIE – Na diváky čeká výběr toho nejlepšího z řady seriálů, včetně show Tvoje tvář má známý hlas. Otázkou je, zda bude přehrávání fungovat i v mobilu, jak je slibováno.

Nova přes léto uvolní řadu seriálových dílů. Třeba z Ordinace

Na webovém portálu Nova Plus mají být přes léto k dispozici videa ze show Tvoje tvář má známý hlas. Na své si však přijdou i fanoušci dalších pořadů.

Voyo zavádí stanici Markíza International. Šalamounsky

Po několika týdnech bádání nad tím, proč má české Voyo v nabídce mezinárodní verzi stanice Nova International a nemá Markízu, je nyní jasno. I když trochu nečekaně.

Voyo a Firefox? Nyní poněkud problém

Provozovat tuto on-line videotéku se dá hned na několik způsobů a nedávno jsme psali i o Google Chromecast. Jde to také přes webový prohlížeč, ale momentálně…

Evolveo Android Box Q5 4K nabídne Ultra HD a velice dobrou výbavu

Ta mj. spočívá už i v českých aplikacích, jako jsou O2 TV, Voyo, Prima Play, HBO GO či iVysílání České televize. Je tu ale také přístup do archivu televize Markíza.
Prémiový obsah

Srovnání placených on-line videoték na českém trhu

Netflix je tady, a i když v hodně omezené podobě, jde o fakt, který se nedá opomenout. Podívejme se proto, jak si stojí v porovnání s ostatními VOD službami dostupnými v České republice.
Prémiový obsah

Testujeme chytré mobilní televize v Česku: Česká televize a Nova

Chytré mobilní televizi vykolíkovaly cestu mnohem starší aplikace a služby samotných televizních společností. Co dnes pro mobily a tablety nabízí Česká televize a skupina Nova? A co chystají?
Prémiový obsah

České video-on-demand služby: nové filmy již nejsou nedostatkovým zbo­žím

Dostupnost filmových novinek v internetových videopůjčovnách přístupných českým uživatelům se výrazně zlepšila. Pomohl příchod Google Play Movies spolu s expanzí služby O2TV Videotéka.

Sledujte DigiZone.cz

Facebook Google+