Více

Votice

V části středních Čech nepůjde televize, vysílač Votice má výluku

Na stanovišti Mezivrata nefunguje na rozdíl od Cukráku a Žižkova třetí zemská digitální síť. Diváci tak odtud mohou přijímat pouze signál multiplexů 1 a 2.

Regionální síť 8 startuje z Veselského kopce na Moravě, v záloze jsou i Cukrák a Votice

„Na rozvoji terestrické platformy vysílání neustále pracujeme, jelikož zájem veřejnosti dlouhodobě roste,“ uvedl generální ředitel Českých Radiokomunikací Martin Gebauer.

Antik Sat zaútočí na zaběhnuté značky, nebude mít jednoduchou pozici

TÝDENNÍ REVIZE – Satelitní služba Antik Sat, která má v České republice odstartovat v horizontu několika měsíců, chce zákazníky oslovit hybridními službami a dostupnou cenou.

České Radiokomunikace získaly nečekaně nový vysílač pro multiplex s Mňam TV

Operátor zatím odmítá jakékoli informace o vstupu Regionální sítě 8 na Votice komentovat. Mluvčí Českých Radiokomunikací pouze sdělila, že se nejedná o chybu v databázi ČTÚ.

Vysílač Votice má výluku, v části středních Čech nepůjde televize ani rozhlas

Na stanovišti Mezivrata nefunguje na rozdíl od Cukráku a Žižkova třetí zemská digitální síť. Diváci tak odtud mohou přijímat pouze signál multiplexů 1 a 2.

Středočeský vysílač Votice čeká noční údržbová přestávka, nepůjde odtud televize

Plánovaná výluka začne přesně s úderem nového dne a skončí nejpozději v 6:00. Rozhlasoví posluchači o své oblíbené stanice tentokrát nepřijdou.

Vysílač Mezivrata u Votic má výluku, do 15:00 nejdou multiplexy 1, 2 a rádia

UVNITŘ MAPA POKRYTÍ – Plánovaná výluka začala v 6:00 a potrvá devět hodin. Od 9:00 se odmlčela i veškerá rádia, která vysílají z Votic.

Plzeňsko a část středních Čech čeká od půlnoci výluka multiplexů 1, 2 a 3

Plánovaná výluka se tentokrát dotkne vysílačů Plzeň – Krašov a Votice – Mezivrata. První šíří všechny tři multiplexy, druhý pouze sítě 1 a 2.

V části středních a jižních Čech nejde televize. Vysílač Votice má výluku

Údržbová přestávka se týká programů České televize, Nov y, Primy a TV Barrandov. Posluchači nenaladí ani rozhlasové stanice šířené z tohoto vysílače, a to až do 15 hodin.

DigiZone.cz aktualizoval mapy pokrytí a tabulky vysílačů multiplexů 1, 2 a 3

Multiplexy 1 a 2 spustí koncem října šest nových dokrývačů na Vysočině

Digitální vysílání z Votic má dnes výluku

Analog z Cukráku a Votic skončil, dorazily signály z Polska

DigiZone.cz doplnil přílohu Regiony o kapitolu věnovanou Liberci

Liberec se dočká digitální televize, ale přijde o analogovou ČT 2

Další krajské město se zítra dočká zemského digitálního televizního vysílání. Diváci v Liberci a okolí budou moci od půlnoci z pátku na sobotu naladit z vysílače Ještěd digitální vysílání České televize a Českého rozhlasu. Ještě před spuštěním této digitální sítě ale bude muset skončit analogové vysílání programu ČT 2 z Ještědu. Právě na jeho pozici poté odstartuje takzvaný veřejnoprávní digitální multiplex. Ta samá digitální síť spustí za měsíc vysílání také z krkonošské Černé hory.

Sledujte DigiZone.cz

Facebook Google+