Více

TV Pohoda

Na webu RRTV se objevila žádost o licenci na kanál Prima 8 a stanici Televize Natura

V části „Přehled žádostí o licenci a registraci“ můžeme nyní vidět čtyři nové žadatele. Vedle výše uvedených je tu také TV Pohoda, s. r. o.

Pařízkovy kanály Relax Pohoda a Rebel přecházejí na satelitu do MPEG-4/AVC

Zákazníci se satelitními přijímači s funkcí FastScan se tímto problémem nemusí zabývat – naladění nových programů a všechny změny parametrů vysílání se provedou automaticky.

Bavič Hron bude mít na televizi Relax-Pohoda zábavný pořad Poslední zhasne

UVNITŘ FOTO – Mezi hosty nového formátu nebudou chybět Josef Zíma, Karel Štědrý, Lívie Kuchařová, Vendula Příhodová nebo kapela Patrola Šlapeto.

Streamingová služba TV4You testuje nový tematický kanál Festival

Podle pozorování naší redakce obsahuje nová programová pozice vybraný obsah z plnoformátové stanice Relax Pohoda, jejímž provozovatelem je ostravský podnikatel Radim Pařízek.

Změna identifikace televize Relax u operátorů a přímo ve vysílání

O návratu k původnímu názvu informoval Radim Pařízek na konci září. Uvedl, že jméno je spjato s historií televize a lidé ho lépe registruji. Na název Pohoda měl Relax přejít původně okolo Vánoc.

Televize Relax se může vrátit k označení Pohoda až v červenci příštího roku

Původní název, tedy televize Pohoda, je podle Radima Pařízka výstižnější, navíc je od roku 2005 zavedený a pro diváky příznivější. Změnu nebude provázet grafický rebranding.

Budoucnost u nás patří HD rozlišení, lídrem v tomto směru bude opět Česká televize

TÝDENNÍ REVIZE – Podobně jako bylo veřejnoprávní médium lídrem v oblasti pozemní digitalizace, bude pro ostatní vzorem při přechodu do HD rozlišení na satelitu

Televize Relax se vrátí k původnímu názvu Pohoda, od 1. října se přejmenuje

Stanice nejprve přejde na dočasný název Pohoda – Relax, původní název bude používat od Vánoc. Grafiku pro ni bude nadále připravovat studio Oficina.

Vladimír Železný fantazíruje, řekl o případném nákupu televizí Andrej Babiš

Andrej Babiš ve vysílání zpravodajského kanálu ČT 24 uvedl, že se chce aktuálně soustředit na posílení stability mediální skupiny Mafra. Zvláště špatně je na tom prý redakce Lidových novin.

Pařízkovy televize Relax a Rebel s finálními názvy a změnou identifikace

UVNITŘ FOTO – Televize Relax vznikla proměnou ze stanice TV Pohoda. Už před jejím relaunchem Radim Pařízek avizoval, že sousloví s Pohodou je použito pouze dočasně, do ledna 2014.

Radim Pařízek spouští kanály Relax a Rebel. Poradíme, kde a jak je naladit

Ač na středeční tiskové konferenci bylo minulý týden řečeno téměř vše důležité, diváci se nedozvěděli, jak bude vysílací schéma nových kanálů vypadat. A platilo to i o víkendu…

Problémy s příjmem nových kanálů donutily Českou televizi konat

TÝDENNÍ REVIZE – Kritika diváků na problémy s příjmem nových kanálů veřejnoprávního média byla tak velká, že Česká televize vrátila dětské pořady zpět na Dvojku.

Sledovali jsme živě: Radim Pařízek o plánech skupiny Pohoda, multiplexu 4 a Regionální sítě 7

UVNITŘ GALERIE – Televizní skupina Pohoda, která zahrnuje televizní stanice Relax, Rebel a Retro, se představila na tiskové konferenci v pažském hotelu Yasmin

Multiplex 4 chystá expanzi. Nově pokryje Domažlice, Českou Lípu, Náchod i další města

Další plány týkající se výstavby multiplexu 4 představí Radim Pařízek pravděpodobně na tiskové konferenci, která se koná tuto středu. Na ni představí i svou novou televizní rodinu Pohoda.

Česká televize spouští kanály ČT :D a ČT art. Poradíme, kde a jak je naladit

TÝDENNÍ REVIZE – Stanice ČT :D (Déčko) potěší především dětské diváky, kteří se zároveň chtějí vzdělávat, ČT art bude cílit na náročnější publikum, jež nepohrdne ani filmy v originále.

Radim Pařízek slibuje revoluci. Pohoda, Rebel a Retro budou pod jednou hlavičkou

UVNITŘ VIDEO Do rodiny kanálů Radima Pařízka se přidá i Retro Music TV, jak vyplývá z promo smyčky, kterou začala vysílat TV Pohoda. Ostravský podnikatel v ní drží třetinový podíl.

Start Déčka a ČT art stihnou i diváci na Svitavsku, testuje tu i multiplex s Novou HD

UVNITŘ MAPA – Déčko nabídne divákům především dětské pořady, ČT art bude naopak cílit na diváky náročnější, kteří budou požadovat například filmy v originálním znění s titulky.

TV Pohoda má dostat přídomek Style, v září ji doplní nový kanál Pohoda Rebel

Informace o plánovaných změnách se objevily na webu kabelového operátora UPC Česká republika, který na září chystá výrazné rozšíření své programové nabídky.

TiP TV připravuje návrat do éteru, říká její šéf. Objeví se v lokálním DVB-T

UVNITŘ FOTO Televize už se „na skok“ objevila o uplynulém víkendu a také dnes ve vysílání televize Pohoda. Natrvalo by se tu měla usídlit od 1. září.

Nova s Primou představily svůj podzim, teď je na řadě Česká televize

TÝDENNÍ REVIZE – Máme za sebou opravdu bohatý týden, kterému dominoval především čtvrtek, a to nejen díky konferencím Novy s Primou, ale i bohatému zápisu vysílací rady.

Radim Pařízek získal třetinový podíl v hudebním kanálu Retro Music Television

Většinový podíl si ponechává původní vlastník, společnost 11 TV production Jiřího Němečka a Pavla Attela. 34 procent nově vlastní Pařízkova společnost Progress Digital.

Pařízkova TV Pohoda se přejmenuje na Relax, do ledna dočasně na Pohoda – Relax

Změnu názvu už odsouhlasila Rada pro rozhlasové a televizní vysílání, název Pohoda přestane stanice používat od Nového roku

Multiplex 4 a Regionální síť 7 rozšiřují pokrytí, spustily dva nové vysílače

Oba vysílače zmíněných digitálních sítí byly zmíněny nad plán a doposud se o nich nehovořilo. Regionální síť 7 se má v blízké době rozšířit také do severních Čech a Svitav.

Pařízkova TV Pohoda vstoupila na satelit, vysílá volně na pozici Skylinku

UVNITŘ TECHNICKÉ PARAMETRY – Televize využila volnou programovou pozici po zaniklém bulvárním kanálu Pětka. Podle serveru Parabola.cz se na ní už minulý týden objevilo EPG s názvy pořadů TV Pohoda.

Atraktivní nabídka neznamená všechno, poznala to i satelitní služba Skylink

TÝDENNÍ REVIZE – Satelitní operátor pocítil naplno dopad toho, co se může stát, když zkrachuje společnost, z jejíž nabídky přebíral do té svojí některé programy v HD rozlišení.

Pařízkova chystaná televize Pohoda R se přejmenuje na Rebela. Dostala souhlas Rady

Má jít o novou televizi, která vznikne vedle stávající TV Pohoda. Jejím provozovatelem bude společnosti Digital Broadcasting, operátor celoplošného pozemního multiplexu 4.

Multiplex 4 pokryje Pardubicko a Chrudimsko i ve směru od vysílače Krásné

Čtvrtou televizní síť sice lze na Pardubicku naladit z královéhradeckého vysílače Chlum, většina diváků má ale otočenu příjmovou anténu na opačnou stranu k vysílači Krásné

Óčko Gold startuje v DVB-T, kabelu a IPTV. Na satelitu ho prozatím nenajdete

TÝDENNÍ REVIZE – Provozovatel televize se zatím na šíření prostřednictvím družice s žádným operátorem nedohodl. Diváci si tedy budou na něj muset nějakou dobu počkat.

Nova HD a Fanda zlepšili v západních Čechách pokrytí, multiplex 4 vysílá nově z Klínovce

Lokalitu Jáchymov – Klínovec už pro distribuci signálu využívá Regionální síť 7 ostravského podnikatele Radima Pařízka. Výkon vysílače je téměř 40 kW.

Nejde vám EPG u programů multiplexu 4 nebo Regionální sítě 7? Musíte přeladit

HD programy České televize a tematické kanály Novy v pozemním vysílání měly problém s eletronickým programovým průvodcem. Řada diváků je zaznamenává dodnes.

Sledujte DigiZone.cz

Facebook Google+