Více

Regina

RRTV udělila pokutu TV Regina, zahájila správní řízení s Barrandov Muzika a rozporuje reklamu na Cetelem

Vysílání rádia Hey se nově dočkají posluchači z Třebíče a Jihlavy, rádio Čas začne vysílat v Břeclavi, Hodoníně a v Kyjově.

Přechodové sítě na DVB-T2 se spustí nejdřív koncem února, certifikací Českých Radiokomunikací už prošlo na šest set přístrojů

TÝDENNÍ REVIZE – České Radiokomunikace odhadují zpoždění při přechodu na DVB-T2 už na minimálně čtyři měsíce, naopak si pochvalují přístup výrobců televizorů při odstraňování chyb u přístrojů kompatibilních se standardem DVB-T2/HEVC.

Digitální stanice Českého rozhlasu Regina DAB Praha vstoupila do multiplexu Teleko

UVNITŘ MAPA – Signál je kromě Prahy nově dostupný na Příbramsku, v severních a východních Čechách a na některých místech Moravy.

Startuje další IPTV televize a ČTÚ zveřejnil plán využití rádiového spektra pro DAB

TÝDENNÍ REVIZE – Vedle toho tu máme vánoční filmové tipy, maratón poslední řady South Parku či radikální přejmenování stanic skupiny Nova.

TV Regina může přijít o satelitní licenci a neví, proč nevysílá v DVB-T

Rada pro rozhlasové a televizní vysílání zahájila na posledním zasedání dvě správní řízení s provozovatelem TV Regina.

RRTV: ze stanice Fanda bude Nova Action, TV Regina hrozí odnětí licence

Rada pro rozhlasové a televizní vysílání (RRTV, Rada) na svém 23. zasedání, vedle obvyklého programu, projednala mj. i žádosti o licence FTV Prima a HBO Europe.

Televize Regina na satelitu i v DVB-T konečně s programovým průvodcem

Jak televize Regina uvádí na svém webu, chce být stanicí laskavou, milou, možná i lehce poučnou, televizí, ke které se nebudete bát posadit i své děti.

Televize Regina začala vysílat i studentské filmy a zapomenuté dokumenty

V rámci studentských filmů, které se objevují na Regině, je možné zahlédnout i některé známé české herce. K této tvorbě se dostala stanice výměnou za možnost nabídky studentské praxe.

Regionální síť 9 v Mostě by se chtěla rozšířit o televize Regina a Šlágr

„S provozovateli těchto stanic jednáme a budeme pochopitelně rádi, pokud se nám tato jednání povedou dovést do úspěšného konce,“ uvedl provozovatel sítě Dalibor Kremlička.

Televize Regina zahájila vysílání, program bude nabíhat postupně

Program je dostupný na satelitu Astra v nekódované podobě a také prostřednictvím Regionální sítě 4 ostravského podnikatele Leoše Pohla, kde bude vysílat od zítřka i konkurenční Harmonie.

Silní se spojují, slabí padnou aneb obchod, v němž se točí miliardy

TÝDENNÍ REVIZE – Spojení Discovery s Eurosportem přinese silné partnerství, z něhož budou profitovat obě strany. Značky patří v oblasti placené televize mezi špičku.

Televize Regina odstartuje začátkem příštího měsíce, možná hned 1. února

Mezi hlavní tváře televize budou patřit Zuzana Bubílková, Pavlína Filipovská nebo Jan Musil. Stanice chystá do programového schématu i filmy, o konkrétních titulech ale není zatím rozhodnuto.

TV Regina testuje programového průvodce v DVB-T i na satelitu

Programového průvodce doposud nebyla schopna zprovoznit televize Active. Ta v rámci něho už několik měsíců informuje stále o tom, že její vysílání je ve zkušebním režimu.

Televize Regina spustila promo smyčku na satelitu Astra a v DVB-T

UVNITŘ VIDEO – Ostré vysílání televize Regina proběhne pravděpodobně na přelomu tohoto a příštího měsíce. Stanice chce nabídnout „nenásilný a harmonický obsah“.
Prémiový obsah

Česko, země věšteckých televizí? Po Active TV míří do éteru další stroj na peníze

Tentokrát nejde o maďarský import, ale čistě českou aktivitu. Rada pro rozhlasové a televizní vysílání si s televizemi, které vydělávají na naivitě diváků, neví rady.

Nová česká televize Regina už testuje na satelitu a pražském DVB-T

UVNITŘ FOTO A VIDEO – Nová stanice si klade za cíl oslovit především diváky starší 45 let, kterým chce nabídnout nenásilnou zábavu a také možnost vzdělávat se díky některým poradenským pořadům.

V Praze a na satelitu Astra bude vysílat nová televize Regina, zaměří se na diváky 45+

UVNITŘ VIDEO – Na obrazovce nového programu nebudou chybět ani známé tváře. Diváci se mohou těšit na Zuzanu Bubílkovou, Pavlínu Filipovskou nebo Evu Hruškovou.

Sledujte DigiZone.cz

Facebook Google+