Více

Most

Regionalnitele­vize.cz zlepšila pozemní pokrytí v severních Čechách

Tematický kanál je aktuálně v zemském vysílání součástí Regionální sítě 1 jihočeského podnikatele Iva Brabce a také pražské a středočeské Regionální sítě 4 společnosti Prague Digital TV.

Regionální síť 9 v Mostě by se chtěla rozšířit o televize Regina a Šlágr

„S provozovateli těchto stanic jednáme a budeme pochopitelně rádi, pokud se nám tato jednání povedou dovést do úspěšného konce,“ uvedl provozovatel sítě Dalibor Kremlička.

Mostecká TV Dakr spustila ostré vysílání, nabízí půlhodinovou smyčku

UVNITŘ VIDEO – Stanice chce divákům kromě regionálního zpravodajství naservírovat také pořady věnované gastronomii, životnímu stylu a diskusní bloky. Vysílat bude 24 hodin denně.

Znovuzrozená TV Dakr z Mostu se připravuje na svůj start, spustila promo smyčku

Původní TV Dakr, která patřila do dnes již neexistující sítě R1 mediální skupiny Prima, ukončila vysílání v roce 2009. Definitivně se nad těmito televizemi „zavřela voda“ v roce 2011.

Dokumentární kanál Kino Svět Leoše Pohla vysílá v DVB-T také v Mostě

Tematická stanice je šířena nízkým výkonem 10 Wattů na 54. kanálu z lokality Široký vrch. V Regionální síti 9 by se měl brzy objevit také regionální kanál pro Mostecko.

Mostecká televize DAKR získala vlastní Regionální síť 9 s kanálem 54

Český telekomunikační úřad už potřetí vrátil do databáze multiplexů DVB-T Regionální síť 9, tentokrát s jediným vysílačem na mosteckém Širokém vrchu

Mostecká televize DAKR se vrací, získala licenci pro vysílání v DVB-T

Narozdíl od většiny jiných regionálních televizí si DAKR bude sama zajišťovat šíření signálu, nechala si od ČTÚ zkoordinovat kmitočet pro Mostecko

Sledujte DigiZone.cz

Facebook Google+