Více

Jižní Korea

Videopůjčovna Google Movies pronikla do televizorů LG, podporuje WebOS i NetCast

UVNITŘ VIDEO – Majitelé této značky už mají k dispozici mimo jiné služby Voyo.cz, Banaxi Videopůjčovna nebo HBO GO a FilmBox Live.

Další „hřebík do rakve“ 3D vysílání, LG odstraní z televizorů službu 3D World

LG 3D World (Svět LG ve 3D) byl majitelům 3D televizorů dostupný od svého spuštění v přibližně sedmdesáti zemích světa. Materiály byly produkované přímo touto firmou a jejími partnery.

Automobilky Mercedes a Porsche objevují možnosti, které jim přináší Smart TV

Známé značky dají možnost nahlédnout do zákulisí výroby luxusních vozů a chybět by neměly ani živé přenosy při představování novinek.

Samsung láká na Ultra HD, majitel nového televizoru získá část peněz nazpět

„Nadčasová technologie je otevřena novým možnostem, které další technologický vývoj přinese,“ konstatoval Jan Rautenkranc, produktový manažer TV/AV ve společnosti Samsung.

Služba sledovani.tv pronikla i do televizorů LG, dostupná je na modelech od roku 2012

Při využívání služby získáte do domácnosti další příjem televizních programů a na televizoru můžete využít všech možností IPTV, představuje produkt jeho provozovatel.

Kabelová televize UPC bude cílit nově na Asiaty, přidá i korejskou KBS World HD

UVNITŘ FOTO – V nabídce operátora se objeví také kulinářská stanice Mňam TV a nové rozhlasové stanice. Chybět tu nebudou mimo jiné stanice Blaník, Evropa 2 a Frekvence 1.

Samsung nasadí do letošních televizorů operační systém Tizen, otevře se vývojářům

UVNITŘ VIDEO – Smart Hub, jakási úvodní obrazovka televizorů Samsung, prošel řadou vylepšení. Nabídne nejpoužívanější ikony a obsah bude třídit podle preferencí uživatele.

Samsung ve spolupráci s Elko EP umožní ovládat domácnost skrze televizor

UVNITŘ VIDEO – Ovládání spotřebičů skrze televizor, případně tablet nebo mobilní telefon, se stává pro některé uživatele nezbytnou součástí takzvané chytré domácnosti.

Samsung přichází na trh s novými Ultra HD televizory, nabídnou i podporu HEVC

UVNITŘ FOTOGALERIE – Firma slibuje u své patentované technologie Upscaling tak dokonalou kvalitu obrazu, která se bude ve Full HD nebo HD Ready blížit rozlišení Ultra HD.

Dálkové ovládání od Samsungu rozpozná gesta a nabídne hlasové ovládání

UVNITŘ FOTO – Dálkové ovládání Samsung Smart Control mimo jiné obsahuje tlačítko „Multi- Link Screen“, které umožňuje uživatelům sledovat více obsahu najednou na jedné obrazovce.

LG špehovala uživatele a data posílala na své servery, zjistil britský IT konzultant

Jason Huntley uvedl, že firma si monitorovala, co uživatel na televizoru přehrává a následně mu podle toho nabízela personalizovaný obsah. Společnost přikládá zjištění velkou závažnost.

Největší velmoci IPTV na světě? Čína, Francie, Spojené státy a Jižní Korea

Ke konci loňského roku mělo IPTV přes 75 milionů domácností na celém světě, zjistila v průzkumu agentura Point Topic

LG sází u letošních modelů televizorů především na tenký rámeček a chytré funkce

UVNITŘ FOTO Produktové novinky pro letošní rok představila firma na včerejší tiskové konferenci. Výrobce také seznámil s tím, jaké pro letošní rok očekává trendy.

Samsung nabízí ve svých televizorech dva nové widgety pro české uživatele

Díky novým widgetům v televizorech Samsung si můžete nyní prohlédnout například aktuální vydání časopisu Stereo a Video, případně si vyzkoušet své znalosti řízení v Autoškole 2012.

Fashion TV bude dostupná v chytrých televizorech Samsung

Stane se ze značky Samsung chytrý televizor pro tuzemského diváka?

TÝDENNÍ REVIZE - Jihokorejská společnost Samsung představila tento týden ve svých televizorech widget Topfun videopůjčovna, který je zároveň první tuzemskou aplikací, která je dostupná také pro majitele této značky z loňského roku. Stále je však otázkou, kdy se dočkáme skutečně tuzemského obsahu v chytrých televizorech od Samsungu. Dlouho slibovaná Česká televize čeká již několik týdnů v Asii ke schválení a nový widget BBC News je bohužel a angličtině. Snad se v budoucnu dočkáme také nějakého toho zpravodajství…

Topfun přinese v Samsungu i exkluzivní premiéry. Nabídne filmy v HD i 3D

BBC News spustila zpravodajství v chytrých TV. Dostupné je i v Česku

Komerční televize mohou být spokojené. Reklama téměř zmizí z ČT

TÝDENNÍ REVIZE - Po ukončení terestrické digitalizace budou moci být spokojeny jak komerční televize, tak i veřejnoprávní médium z Kavčích hor, tedy alespoň co se týká reklamy. S největší pravděpodobností to vypadá tak, že komerční přestávky zmizí jak z programů ČT 1, tak i ČT 24. Zůstanou ale naopak na ČT 2 a ČT 4. Na této možnosti trvala především televize Nova, která pro tuto volbu lobovala také přímo ve svém vysílání prostřednictvím Televizních novin. ČT na zachování reklamy naopak netrvala. Peníze z výnosů reklamy na ČT poplynou mimo jiné na fond kinematografie.

Videopůjčovna Topfun bude dostupná v televizorech Samsung

Naděje na iVysílání od Samsungu ožívá. Firma ho poslala ke schválení

Samsung vyvinul vlastní 3D videotéku, letos ji nabídne v Evropě a USA

Za měsíc začíná veletrh IFA 2010 v Berlíně. DigiZone.cz bude u toho

Přesně za měsíc, v době od 1. do 2. září pro odborníky a od 3. do 8. září pro širokou veřejnost, se koná v německé metropoli Berlíně jubilejní padesátý ročník veletrhu spotřební elektroniky IFA. Letos se bude mluvit a prezentovat především 3D zobrazování, a to i bez brýlí. IFA prezentuje trendy a novinky ze všech oblastí spotřební elektroniky. Server DigiZone.cz na této významné akci nebude chybět a prostřednictvím prvního článku vám dává možnost nahlédnout na to, na co se mohou návštěvníci veletrhu mimo jiné těšit.

Samsung a Sharp ukončili po třech letech soudní spory o patenty na LCD

Televizory se satelitními tunery? Na jaře, slibuje manažer Samsungu

Pro sledování satelitní televize už nebude nutné k televizorům značky Samsung zapojovat set-top-box. Zhruba za dva měsíce firma uvede na český trh nové modely, které budou vedle tunerů pro příjem zemského či kabelového digitálního vysílání obsahovat i satelitní tuner. Některé z nich by zároveň měly být "3D ready", tedy schopné zvládat reprodukci trojrozměrného obrazu. Nejen o těchto novinkách, ale také o dotazech čtenářů DigiZone.cz jsme se bavili s regional Marketing managerem AV Czech & Slovak společnosti Samsung Ondřejem Lukáčem.

Mobilní televize ano, mobilní televize ne

Nepamatuji se, že by se ohledně digitalizace televizního vysílání o něčem tak dlouze debatovalo bez výsledku, jako o zemském vysílání pro mobilní telefony. Rozhřešení nepřinesl ani druhý workshop Českého telekomunikačního úřadu (ČTÚ) o digitální dividendě, který proběhl toto úterý a středu v pražských Vysočanech.

Samsung v Česku nabídne televizory, které stahují informace z internetu

Studie: V Evropě se bude mobilní TV dařit až po roce 2010

Šéf Samsungu: Chceme být lídrem prodeje LCD televizorů v Česku

Polsko se televize v mobilu dočká nejspíš ještě letos

Sledujte DigiZone.cz

Facebook Google+