Více

HBO Go

Černý pátek je tady, DVB-T2 i z Ládví a 55 let satelitního vysílání

TÝDENNÍ REVIZE – Událostí ale bylo mnohem víc. HBO u nás poprvé prodává přímo, Amazon plánuje Pána prstenů, Seznam s Negativem nekončí a je tu i české pokračování britského Doktora Martina.

Je tu nová aplikace HBO GO pro Apple TV a mobilní Android. Co přináší a jak pracuje?

UVNITŘ FOTOGALERIE – Na počátku týdne byl uvolněn balíček programů pro výše uvedená zařízení. Nyní se chystá pro LG WebOS.

Videotéku HBO Go si můžete předplatit samostatně za necelé dvě stovky měsíčně

Jde o první produkt z dílny HBO, který si mohou zákazníci koupit přímo, bez zprostředkování jednotlivých operátorů.

HBO GO mění design i aplikace pro televizory. Krátce jsme ho vyzkoušeli

Minulý týden naběhl na náš redakční účet zatím jen v rámci webového prostředí. Aplikace pro mobil s Androidem je ještě v původní verzi, změna se očekává do konce roku.

Hra o trůny, S07E07: akční předehra k epickému a velmi oddalovanému klimaxu

UVNITŘ VYJÁDŘENÍ ČESKÉ TELEVIZE – Pokud patříte k té bezvýznamné menšině, co ještě neviděla finále sedmé série Hry o trůny, nečtěte dál. Je to jeden spoiler za druhým.

Game of Thrones 7: tahle zima bude krvavější než ty předtím

UVNITŘ VIDEA I FOTOGALERIE – Pokud jste první díl nové řady Hry o tůny ještě neviděli, tak pozor! V následujícím článku bude jeden spoiler za druhým.

Vláda schválila ZEK, tři nové tematické kanály a Mňam s vlastní produkcí

TÝDENNÍ REVIZE – První diginovela prošla vládou, ale ještě ji čeká poslanecká sněmovna. Společnost S&P Broadcasting také představila novinky stanic Mňam a Mňau.

HBO nasadila nový přehrávač pro Firefox 52.0

Webový prohlížeč Mozilla Firefox ukončil ve verzi 52 podporu modulu Silverlight. HBO proto pro svou službu GO včera nasadila nový přehrávač.

Historická freska Taboo, přemýšlivá a temná, se táhne jako krev ze zasychající rány

Píše se rok 1814 a v Anglii umírá Horace Delaney, muž s nejasně temnou minulostí. Jedinou věc, kterou po sobě zanechá, je kus území zvaného Nootka Sound.

Osmidílné drama Taboo uvede HBO v lednu

UVNITŘ VIDEO – Producenty nového seriálu stanice FX jsou Ridley Scott, Kate Crowe, Tom Hardy, Dean Baker a Steven Knight.

Nova chce MPEG-4 v DVB-T2, ČT představila jarní programové schéma

TÝDENNÍ REVIZE – Televize Nova navíc uspěla se žalobou na slovenského operátora ISPER a podívali jsme se i na placené VoD a obsah zdarma.

Placené on-line videotéky a obsah zdarma

UVNITŘ GALERIE – Vybrali jsme pro vás dvě domácí a dvě zahraniční videotéky a podívali se na to, zda nabízejí něco k přehrání i bez peněz. A pokud ano, tak za jakých podmínek.

HBO je o víkendu volně dostupné, všude ho ale nenajdete

UVNITŘ PŘEHLED – Poradíme vám, u jakých operátorů je o tomto víkendu možné naladit volné vysílání HBO.

HBO bezplatně i u Digi TV, Digi2GO a u FreeSatu. I zde můžete vidět Pustinu

AKTUALIZOVÁNO, UVNITŘ GALERIE A PARAMETRY – Dva dny filmů a seriálů si budou moci vychutnat zákazníci obou satelitních a jedné IPTV platformy.

HBO Europe uvede dokument FC Roma. K dispozici bude volně na HBO GO

HBO Europe uvolní ode dneška ve své aplikaci HBO GO dokument FC Roma, a to volně bez registrace po dobu jednoho týdne.

HBO kvůli aktualizaci firmwaru dočasně vypnulo přehrávání přes Chromecast

Podobný problém nastal i u chytrých Blu-ray přehrávačů značky Samsung, kde k tomu došlo taktéž kvůli aktualizaci firmwaru.

HBO GO přináší letní krimi mánii. Vidět ji může každý

UVNITŘ GALERIE – Některé kriminální seriály můžete nyní zhlédnout i bez registrace a podívat se tak, co vlastně HBO produkuje.

Premiéra šesté řady Hry o trůny bude 25. dubna. Souběžně s tou americkou

UVNITŘ VIDEO – Jeden z nejúspěšnějších seriálů nejen na HBO se vrací v šesté řadě. Výpravná fantasy sága, natočená podle knižního bestselleru, už získala 26 cen.

Evolveo Android Box Q5 4K nabídne Ultra HD a velice dobrou výbavu

Ta mj. spočívá už i v českých aplikacích, jako jsou O2 TV, Voyo, Prima Play, HBO GO či iVysílání České televize. Je tu ale také přístup do archivu televize Markíza.

HBO ukončuje podporu starších verzí aplikací GO

Důvodem je přechod na jiný systém tzv. digitálních práv DRM, se kterým starší verze HBO GO pro iOS, resp. Android, nebudou kompatibilní.
Prémiový obsah

Srovnání placených on-line videoték na českém trhu

Netflix je tady, a i když v hodně omezené podobě, jde o fakt, který se nedá opomenout. Podívejme se proto, jak si stojí v porovnání s ostatními VOD službami dostupnými v České republice.

Končí HBO Go „zdarma“, kdy přijde HBO Now, není jisté

Koncem loňského a začátkem letošního roku mohli předplatitelé kanálů HBO využít zdarma i jejich „cestovní“ verzi Go. Kdo to nestihl, má možnost ještě posledních pár dnů.

Jsme nejpoužívanější VOD službou v Česku, tvrdí HBO GO. Ne, jsme to my, říká Voyo

DOPLNĚNO – Videotéka prémiového filmového kanálu HBO má aktuálně 26 tisíc registrovaných uživatelů. Této hranice už v minulosti dosáhla obdobná služba Voyo od televize Nova.

HBO přidalo do své videoslužby nové hodnocení pro orientaci diváků

Provozovatel dlouhodobě na zlepšování svého on-line videoportálu, který získávají zákazníci placených služeb zdarma k předplatnému této prémiové stanice, pracuje. Nemusí jít vždy jen o viditelné změny.
Prémiový obsah

Testujeme chytré mobilní televize v Česku: HBO, Prima a Óčko

HBO Go přináší nejen do mobilů a tabletů vskutku interaktivní vysílání, které dost možná ukazuje budoucnost televize. Své zajímavé aplikace mají i české televizní skupiny Prima a Óčko.

Sledujte DigiZone.cz

Facebook Google+