Více

Google

Discovery Communications a Google uvádějí seriál Discovery TRVLR ve virtuální realitě

UVNITŘ VIDEO – Na celosvětově dostupném seriálu o 38 epizodách pracovaly týmy pro virtuální realitu (VR) obou společností. A natáčelo se po celé planetě.

ČT představila své plány, ČRa spouštějí další vysílače pro DVB-T2 a Český rozhlas se chystá na „DAB ofenzívu“

TÝDENNÍ REVIZE – Týden sice nebyl na události příliš bohatý, ale za pozornost stojí třeba i to, že Česká pošta spustila vlastní kanál na YouTube.

Google Chromecast Ultra už v prodeji v USA

Na obchodu Google Store se příznak pro předobjednávku změnil na koupi. Streamovací zařízení je tak už v prodeji za ohlašovaných 69 USD, tedy v přepočtu za asi 1700 Kč.

Chromecast Ultra přichází. Google začal přijímat předobjednávky

Malé streamovací zařízení nabídne rozlišení 4K a technologii HDR pro více detailů. Kompatibilní má být mj. s filmy od Alza Media, Netflix a YouTube.

YouTube Red Originals bude mít v USA premiéru 10. února. Expanze se připravuje

Placená část YouTube, umožňující mj. sledování videí bez reklam, není zatím v Evropě k dispozici. Nejnověji pak nabídne původní tvorbu à la Netflix.
Prémiový obsah

České video-on-demand služby: nové filmy již nejsou nedostatkovým zbo­žím

Dostupnost filmových novinek v internetových videopůjčovnách přístupných českým uživatelům se výrazně zlepšila. Pomohl příchod Google Play Movies spolu s expanzí služby O2TV Videotéka.
Prémiový obsah

Chromecast v praxi: co vše dovede a kde má naopak rezervy?

Chromecast je HDMI dongle, od kterého se hodně očekává. Na český trh se zatím oficiálně nedodává, ale přesto jej zde lze zakoupit. Jak chutná zakázané ovoce? Jak moc je poživatelné?

Sledujte DigiZone.cz

Facebook Google+