Více

ČT

Televizní tipy na pondělí: Sanitka, Old Firehand nebo Hrdý Budžes

UVNITŘ VIDEA – Pokud se chystáte strávit dnešní den před televizní obrazovkou, nabízíme vám několik programových tipů v rámci naší pravidelné rubriky.

Nova chce MPEG-4 v DVB-T2, ČT představila jarní programové schéma

TÝDENNÍ REVIZE – Televize Nova navíc uspěla se žalobou na slovenského operátora ISPER a podívali jsme se i na placené VoD a obsah zdarma.

Vánoce v České televizi přinesou čtyři nové pohádky. Z ČT art bude hudební kanál

UVNITŘ GALERIE A VIDEO – Konec roku opět zpestří premiérové pohádky, z nichž jedna je natočena ve znakovém jazyce a určena pro neslyšící.

ČT uvede Nočního recepčního, třetí řadu Domu z karet nebo norské krimi Mammon

Česká televize přivezla z veletrhu v Cannes čtrnáct nových seriálů. A o remake Rapla projevily zájem Spojené státy.

Listopad se blíží. Skylink upozorňuje na konec SD vysílání TV Nova, Prima a ČT

V rámci plánovaného procesu změny vysílání veřejnoprávních i komerčních českých a slovenských televizních stanic dojde ale i k dalším změnám.

Česká televize otevírá další regionální studio

ČT opět posiluje své regionální vysílání. Nové zpravodajské studio v Českých Budějovicích má mj. přinést více informací pro ČT 24.
Prémiový obsah

Nova opět v čele s Tvoje tvář má známý hlas II

UVNITŘ TOP 5 POŘADŮ ZA KAŽDÝ KANÁL – Do žebříčku TOP 10 za všechny kanály se opět dostávají pouze tři nezpravodajské pořady.

Začalo natáčení Labyrintu II, kombinace thrilleru a detektivky

AKTUALIZOVÁNO – UVNITŘ GALERIE – V týmu majora Remeše se objeví dvě nové posily – kriminalisté Martina a Franěk, které hrají Tatiana Vilhelmová a Jan Hájek.

Na konci srpna představí Česká televize seriál Rapl

UVNITŘ GALERIE – Ve třináctidílném seriálu Rapl se na obrazovky vrací postava svérázného detektiva Kuneše ze tři roky starého Cirkusu Bukowsky.

Operátoři zbrojí na přenosy z olympiády, nezapomínají ani na chystaný přechod na DVB-T2

TÝDENNÍ REVIZE – Letní olympijské hry v Ultra HD? Nebo jenom v HD? Stačí si jen vybrat ten správný způsob příjmu nebo správnou značku televize.

Podzim na ČT: spin-off Bukowskyho, historická sága Já, Mattoni a druhá řada Doktora Martina

UVNITŘ PREZENTACE – Česká televize představila podzimní programové schéma, jeho kostru tvoří tři seriály. Celkem anoncovala tisková mluvčí Alžběta Plívová sedmdesát nových pořadů a dva tisíce minut vysílání.

Tour de France vykázala na Slovensku rekordní sledovanost. Špatně na tom nebyla ani u nás

Přímý přenos závěrečné 21. etapy nejslavnějšího cyklistického závodu světa vidělo u RTVS až 298 tisíc diváků, na ČT Sport to pak bylo 230 tisíc.

Kolik bude vysílacích sítí DVB-T2, LG deklaruje kompatibilitu a Seznam konečně změnil úvodní obrazovku

TÝDENNÍ REVIZE – Představena ale byla i letní programová schémata a ředitel ČT prohlásil, že by o výši TV poplatku měla rozhodovat Rada ČT.
Prémiový obsah

Čtvrteční hegemonii Novy narušil hokej. ČT Sport měla skoro 70% podíl na publiku

UVNITŘ TOP 5 POŘADŮ ZA KAŽDÝ KANÁL – Zápas Česko-Norsko sice nebyl jedničkou v TOP 10, ale ve skupině 15–54 už ano. Tady měl podíl 69,39 %.
Prémiový obsah

Ulice nad milionem jako jediná, polepšil si Přístav

UVNITŘ TOP 5 POŘADŮ ZA KAŽDÝ KANÁL – Výměně manželek chybělo do milionu pouhých čtyřicet tisíc diváků. I tak si v nejsledovanější skupině 15+ odnesla podíl 24,12 %.
Prémiový obsah

Četnické humoresky, Ulice a Všechnopárty nad milionem diváků

UVNITŘ TOP 5 POŘADŮ ZA KAŽDÝ KANÁL – Výše uvedeným třem pořadům dobře sekundovalo Prostřeno! na Primě, které s 994 tisíci diváky skončilo těsně za nimi.

Ostravské studio České televize slaví 60 let, nabídlo už přes 145 tisíc pořadů

UVNITŘ FOTOGALERIE – Ve skromných podmínkách začalo vysílat na Silvestra roku 1955. Od té doby tu vznikly takové perly, jako jsou Lovy beze zbraní či Divadélko pod věží.

Česká televize připraví se studenty filmových škol scénář pro chystaný seriál

„Jedná se o jistý průlom nejen ve spolupráci FAMU, UTB Zlín, JAMU a České televize, ale i o průlom v orientaci studií na školách směrem k televizní dramaturgii na úrovni takzvané quality TV,“ uvedl Ivo Mathé.

Hřebejk opět točí pro Českou televizi, chystá s ní Pět mrtvých psů

„Pět mrtvých psů je třetím pokračováním úspěšné detektivní série Detektivové od Nejsvětější Trojice. Navazuje na Případ pro exorcistu a právě natočenou sérii Modré stíny,” uvedl producent Jan Štern.

Česká televize zaevidovala v roce 2014 tisíce nových koncesionářů

„Na konci roku 2014 měla Česká televize k dispozici 3,14 miliardy korun. Příjem z koncesionářských poplatků činil 5,68 miliardy korun,“ zaznělo dnes na zasedání volebního výboru.

Pozor na podvodný dopis vymáhající doplatek za televizi, varují Kavčí hory

Tisková mluvčí veřejnoprávního média Alžběta Plívová upozornila, že žádné jednorázové platby za služby České televize neexistují. Od roku 2008 činí měsíční poplatek 135 korun.
Prémiový obsah

Reportéři ČT sledovanější než Topstar magazín, dotahovali se na sitcom PanMáma

UVNITŘ TOP 5 POŘADŮ ZA KAŽDÝ KANÁL – Nejsledovanějším pořadem pondělního večera byly tradičně Četnické humoresky. Gympl zvýšil náskok před Cestami domů.

CME zažívá těžké období: ruší kanály, osekává náklady a angažuje nové manažery

TÝDENNÍ REVIZE – Televize Nova má od listopadu nového šéfa, který vystřídal Jana Andruška. Nejde však o jedinou změnu v CME. Potvrzeno bylo i zrušení kanálu Fooor.

Antimonopolní úřad potvrdil, že tendr na peoplemetrové měření proběhl v pořádku

Všechny zúčastněné strany za Asociaci televizních organizací rozhodnutí přivítali a chápou ho jako potvrzení toho, že zvolený postup proběhl v souladu se zákonem.

Televize budou muset od června ztišit reklamu, nařídí jim to zákon

Kontrolním orgánem bude Rada pro rozhlasové a televizní vysílání, která bude mít k dispozici software s modulem, jež umožní monitorovat až osm digitálních multiplexů naráz.

Renesance pozemního vysílání: nové příděly od ČTÚ a technologie DVB-T2

TÝDENNÍ REVIZE – Pro Prahu už byl telekomunikačním úřadem zkoordinován několikátý kanál pro regionální multiplex, velkému zájmu se těší díky jižním sousedům i technologie DVB-T2

Plánovaný regionální kanál ČT ovlivní nejen finance, ale i technologie DVB-T2

Oddělit zpravodajství na mezinárodní, celostátní a regionální úrovni už plánuje veřejnoprávní Telewizja Polska, která chce spustit vedle kanálu TVP Info i stanici TVP Regiony.

„Zemanovy pády“ pustil na veřejnost jeden z techniků ČT. Na Kavkách se s ním rozloučili

UVNITŘ VIDEO Hrubě sestříhané materiály s Milošem Zemanem, které unikly na internet, se dočkaly také parodie, do níž byla zakomponovaná reklama na mobilního operátora T-Mobile.

Česká televize všechny překvapila, místo jednoho nového kanálu spustí hned dva

TÝDENNÍ REVIZE – Nebýt tiskové konference České televize k jejím dvěma novým chystaným kanálům, bylo by tématem číslo 1 bezesporu spuštění programu Telka

Dětský kanál ČT :D odstartuje 31. sprna. Od 20:00 ho vystřídá ČT art

UVNITŘ GALERIE A PROGRAMOVÁ SCHÉMATA – Hned dva nové kanály, zatím však na jediné programové pozici, spustí poslední den letních prázdnin Česká televize

Sledujte DigiZone.cz

Facebook Google+