Více

Zpravodajství stále dominuje, jinak je jedničkou Sanitka

UVNITŘ TOP 5 POŘADŮ ZA KAŽDÝ KANÁL – V žebříčku TOP 10 stále výrazně převažují zpravodajské pořady, nezpravodajské jsou tu pouze tři.

Oproti minulému týdnu sledovanost seriálu Sanitka poklesla a nyní ho ve skupině 15+ vidělo 680 tisíc diváků při podílu na publiku 21,12 %; minulý týden to bylo 791 tisíc a 23,21 %. Dvojkou v TOP 10 za všechny kanály, byl ve čtvrtek Comeback na Nově s 509 tisíci diváky, který ale ve skupině těch mladších (15–54) získal vysoký podíl na publiku, 26,12 %. Trojkou pak byl cyklus Hop nebo trop na ČT 1, který sledovalo 472 tisíc diváků. Nejvýraznější zastoupení v TOP 10 získala ČT 1, která si zabrala polovinu žebříčku.

DATA ZE STŘEDY: Malý pitaval spadl pod 900 tisíc, nevedlo se ani TN. Své si ale drží Vinnetou

I přes výborné výsledky ČT v TOP 10 byla jedničkou v celkové sledovanosti televize Nova s podílem v hlavním vysílacím čase (prime time) a obecné divácké skupině 19,57 %, zatímco ČT 1 dosáhla 17,53 % a Prima 13,08 %. Dařilo se i kanálu ČT Sport, jehož podíl v obou časech i obou skupinách, díky fotbalu a cyklistice, přesáhl 5 %, resp. 5,29 % a stal se tak čtvrtou nejúspěšnější stanicí. Přes den ještě solidní výsledky vykázala TV Barrandov, jejíž podíl v 15+ skončil na 5,84 % a dlouhodobě zjevně míří nad 6 %.

placené sekci DigiZone.cz najdete tabulky celodenních a večerních podílů v cílových skupinách D15+ a D15-54 a přehledy TOP 5 pořadů za jednotlivé programy České televize, Novy, Primy a TV Barrandov.

Tento článek patří do prémiového obsahu

Chcete-li mít přístup k exkluzivním informacím, zvolte prosím jednu z níže uvedených možností.

Jednorázová platba

50 Kč s DPH

Ztratili jste přístupový kód? Vyplňte stejnou emailovou adresu jako při původní objednávce a my vám kód znovu zašleme.

Předplatné

Předplatné pro soukromé osoby
785 Kč bez DPH za rok

Firemní předplatné
od 3 900 Kč bez DPH za rok

Proč číst premiový obsah?

Objednávka předplatného

Již máte předplatné?

Přihlaste se

Zaplatit můžete online pomocí některého z bohaté nabídky platebních kanálů od mobilních plateb až po platební karty. GoPay

Sledujte DigiZone.cz

Facebook Google+