Více

Zpravodajství na Primě povede od srpna Jitka Obzinová

Novou šéfredaktorkou zpravodajství na Primě se stane po Pavlu Zunovi Jitka Obzinová. Spekulaci některých médiích z dnešního rána potvrdilo před chvílí tiskové oddělení české komerční dvojky. Obzinová však na svou novou pozici nastoupí až od 1. srpna. Televize Prima od nové šéfredaktorky očekává především další zkvalitňování práce zpravodajství a jeho rozvoj směrem k jasnému profilu Zpráv TV Prima, zřetelně odlišitelnému od konkurence, uvedla tisková mluvčí stanice Jana Kocová.

Ředitel Marek Singer si myslí, že Obzinová splňuje zejména představy o zkušeném a konstruktivním šéfovi. Předložila jasnou koncepci jeho rozvoje, která odpovídá našim strategickým záměrům. Věřím, že naše spolupráce bude úspěšná, upřesnil Singer. Chci společně se zpravodajským týmem najít cestu k ještě výraznějšímu zpravodajskému bloku, který bude jedinečný a rozeznatelný a který divákům Televize Prima poskytne kvalitní přehled, uvedla ke své nové pozici Obzinová.

Jitka Obzinová má s prací v médiích dlouholeté zkušenosti. Na začátku 90. let pracovala v Českém rozhlase jako zpravodajka a samostatná komentátorka se specializací na oblast Balkánu a jako válečná zpravodajka v jugoslávském konfliktu. Od roku 1992 působila v České televizi jako redaktorka, moderátorka a zpravodajka zahraniční redakce, zpravodajka na Balkánu a v dalších krizových oblastech. Diváci si ji mohou pamatovat také z Novy, kde se podílela na pořadech Gilotina a Sedmička.

2 názory Vstoupit do diskuse
poslední názor přidán 9. 7. 2009 13:21

Sledujte DigiZone.cz

Facebook Google+