Více

Barrandov chystá českou verzi Modrého z neba i magazín s Ivou Kubelkovou

Splněné sny, To byl váš hit, Máme dítě a Auto Moto Drive. To jsou názvy alespoň některých pořadů, které by se měly od podzimu objevit na obrazovce digitální plnoformátové televize TV Barrandov. Vyplývá to z informací, které má k dispozici server DigiZone.cz. Stanice se k nim však prozatím nechce vyjadřovat kvůli konkurenčnímu boji mezi jednotlivými kanály.

K TÉMATU: TV Barrandov chystá soutěž o nejoblíbenější českou píseň všech dob

Místopředseda představenstva a ředitel vlastní tvorby a marketingové komunikace Barrandova Janis Sidovský uvedl, že formáty Splněné sny a To byl váš hit nasadí stanice od října a představí je na zvláštních PR akcích. Pokud jde o magazíny Auto Moto Drive a Máme dítě, jde o pořady, které budeme vysílat mimo prime time už od září. Kromě nich po prázdninách startuje nový sitcom Ivana Mládka Noha 22 a vrátí se Barrandovský videostop, přiblížil Sidovský.

ČTĚTE TAKÉ: Televize Barrandov připravuje novou rodinnou soutěž Splněné sny

Kdy novinky představí TV Barrandov oficiálně, Janis Sidovský neprozradil. V srpnu to prý ale nebude. V nejbližší době (může to být ještě dnes) stanice počítá s tím, že novinářům zašle takzvaný presskit, který je blíže představí. Splněné sny by měly být podle informací serveru DigiZone.cz tuzemskou verzí pořadu Modré z neba, jež na Slovensku vysílala Markíza. Pořad bude soustředěn především na plnění dětských přání, prozradil serveru DigiZone.cz, který si nepřál být jmenován.

MIF17

NEPŘEHLÉDNĚTE: TV Barrandov chystá konkurenci sobotnímu Autosalonu na Primě

Druhý projekt – To byl váš hit – je hudebně-zábavným pořadem zaměřujícím se na retro vzpomínky, a to jak hudební, tak i vzpomínky na výrobky té doby. Pořad tedy lze hodnotit jako kombinaci Retra, které vysílá Česká televize, a Hitu storočia od STV. V externí produkci, od společnosti Médea, vznikají pilotní díly pořadu Máme dítě, kterým bude provádět Iva Kubelková. Půjde o jakousi obdobu magazínu Maminka s Evou Decastelo. V přípravě je ještě jeden pořad zdravého životního stylu, který však ještě nemá své jméno.

3 názory Vstoupit do diskuse
poslední názor přidán 29. 7. 2011 7:45

Sledujte DigiZone.cz

Facebook Google+