Více

Změna identifikace televize Relax u operátorů a přímo ve vysílání

O návratu k původnímu názvu informoval Radim Pařízek na konci září. Uvedl, že jméno je spjato s historií televize a lidé ho lépe registruji. Na název Pohoda měl Relax přejít původně okolo Vánoc.

Televize Relax ostravského podnikatele Radima Pařízka postupně upravuje identifikaci u operátorů, kteří tuto stanici šíří. Dnes došlo ke změně názvu programu v zemském multiplexu 4, jehož provozovatelem je prostřednictvím společnosti Digital Broadcasting právě Pařízek. Programová pozice Relax byla přejmenována na Relax – Pohoda. Již dříve zareagoval na chystanou změnu názvu satelitní operátor Skylink, který program ve své nabídce identifikuje jako RELAX Pohoda. Největší kabelový operátor u nás, společnost UPC Česká republika, pro změnu pozici stanice označuje jako Pohoda – RELAX.

Pařízkova televize se aktuálně identifikuje ve vysílání jako Relax Pohoda
Autor: repro foto Relax Pohoda

Pařízkova televize se aktuálně identifikuje ve vysílání jako Relax Pohoda

K TÉMATU: Televize Relax se vrátí k původnímu názvu Pohoda, od 1. října se přejmenuje

O návratu k původnímu názvu Pohoda informoval Radim Pařízek novináře na konci září. Uvedl, že toto jméno je spjato s historií televize a lidé ho lépe registruji. Na název Pohoda měla televize Relax přejít původně okolo Vánoc. Z rozhodnutí, které nedávno vydala Rada pro rozhlasové a televizní vysílání (RRTV), je však patrné, že dočasné označení Pohoda – Relax bude muset stanice používat až do konce června příštího roku. Změna identifikace názvu televize už proběhla také v rámci staničního loga. Pod názvem stanice se natrvalo objevil dovětek Pohoda, který je zároveň označením Pařízkovi mediální skupiny.

41 názorů Vstoupit do diskuse
poslední názor přidán 6. 11. 2014 16:51

Sledujte DigiZone.cz

Facebook Google+