Více

Živé vysílání televize Z1 lze sledovat na titulní straně webu Peníze.cz

Zpravodajská televize Z1 nabízí živé vysílání prostřednictvím finančního webu Peníze.cz. Přímo na homepage www.penize.cz je od nynějška umístěn samostatný minipřehrávač, který umí přehrávat vysílání Z1 v reálném čase – tedy zároveň s televizní obrazovkou, sdělila šéfredaktorka zpravodajství Z1 Jana Víšková.

K TÉMATU: Vysílání přes iPhone využívá prozatím pouze televize Z1

Vysílání se spustí samo po načtení domovské stránky a po najetí kurzorem se spustí i zvuk, který je možno kliknutím trvale zapnout. Tento dynamický prvek související s živým televizním vysíláním je jedním z prvních na českém internetu, upozornila Víšková. Podle generálního ředitele Z1 Zdeňka Šámala chce televize tímto živým internetovým vysíláním v kompaktní podobě oslovit i další renomované informační servery na nabídnout jim možnost doplnit tak a oživit jejich obsah.

MIF17

ROZHOVOR: Z1 nevyhovuje plánované pokrytí multiplexu 3, říká její ředitel

Živý stream na jiném než vlastním webu je už třetí technologickou novinkou televize Z1 po spuštění samostatného zpravodajského kanálu v mobilních telefonech a živém vysílání pro uživatele iPhone. Naše vize moderního média stojí především na nových technologiích. Přenesením živého vysílání do iPhone nebo na internetové stránky si může každý nosit naši televizi v kapse. To samozřejmě otevírá i nové možnosti našim inzerentům, dodal finanční ředitel Z1 Radek Hovorka.

Sledujte DigiZone.cz

Facebook Google+