Více

Zítra startuje slovensko-česká verze Digi Sportu s přenosy Premier League

Od zítřka budou moci zákazníci satelitní služby Digi TVČeské republice a na Slovensku, a diváci stejnojmenné kabelové společnosti na Slovensku sledovat nový sportovní kanál Digi Sport. Program jim exkluzivně nabídne přenosy anglické fotbalové Premier League, k nimž vykoupil vysílací práva pro Českou republiku, Slovensko, Maďarsko a Rumunsko na následující tři sezóny.

K TÉMATU: Kde zdarma sledovat Premier League? Jednou z možností je satelit

Digi Sport bude součástí základní programové nabídky Digi TV, aniž by se měnil ceník této služby. Kromě přenosů Premier League nabídne také nejvyšší slovenskou fotbalovou Corgoň ligu, Slovenský pohár a zápasy slovenské fotbalové reprezentace a fotbalistů do 21 let. Digi Sport podle serveru Mediálne.sk také zakoupil práva pro italskou fotbalovou Serii A, americkou Major Soccer League, volejbalové Mistrovství světa žen a některé tenisové turnaje ATP.

ČTĚTE TAKÉ: Digi Sport odstartuje 14. srpna. Nabídne italskou i francouzskou­ ligu

Časem by se na tomto programu měly objevit i přenosy zámořského a evropského hokeje. Digi TV nebude poskytovat Digi Sport žádnému dalšímu operátorovi satelitní nebo kabelové televize. Přenosy fotbalové Premier League vysílala dlouhá léta Nova Sport, která se bez nich bude muset v následujících letech obejít.

5 názorů Vstoupit do diskuse
poslední názor přidán 13. 8. 2010 19:15

Sledujte DigiZone.cz

Facebook Google+