Více

Želary nezabraly, V.I.P. vraždy posílily o sedmdesát tisíc diváků

UVNITŘ TOP 5 POŘADŮ ZA KAŽDÝ KANÁL – Nedělní nadvláda ČT 1 skončila, Želary se neprosadily ani do TOP 10 nejsledovanějších pořadů včerejška.

Nejsledovanějším pořadem včerejška se staly Televizní a Sportovní noviny na Nově, nejsledovanějším nezpravodajským pořadem byly V.I.P. vraždy, které v prime time na Primě vidělo 916 tisíc diváků starších patnácti let. S lehkým odstupem necelých třiceti tisíc diváků následovala Kriminálka Anděl, kterou večer na Nově sledovalo 885 tisíc zástupců obecné divácké skupiny. Na pátém místě skončily Události na ČT 1.

SOBOTNÍ DATA: Hokej na ČT Sport včera opět ovládl obrazovky. Viděla ho polovina národa

O téměř dvě stě tisíc diváků méně než navazující epizoda měla Kriminálka Anděl, běžící v prime time na Nově. Zbytek žebříčku patří zpravodajským pořadům, jako jsou Branky, body, vteřiny na ČT 1, Krimi zprávy na Primě nebo publicistické Střepiny na Nově. Filmové Želary, které do prime time nasadila ČT 1, se do TOP 10 neprobojovaly a celkem je vidělo 522 tisíc diváků starších patnácti let. Do TOP 10 jim tak ve srovnání s desátými Střepinami chybělo padesát tisíc diváků.

placené sekci DigiZone.cz najdete tabulky celodenních a večerních podílů v cílových skupinách D15+ a D15-54 a přehledy TOP 5 pořadů za jednotlivé programy České televize, Novy, Primy a TV Barrandov.

Tento článek patří do prémiového obsahu

Chcete-li mít přístup k exkluzivním informacím, zvolte prosím jednu z níže uvedených možností.

Jednorázová platba

50 Kč s DPH

Ztratili jste přístupový kód? Vyplňte stejnou emailovou adresu jako při původní objednávce a my vám kód znovu zašleme.

Předplatné

Předplatné pro soukromé osoby
785 Kč bez DPH za rok

Firemní předplatné
od 3 900 Kč bez DPH za rok

Proč číst premiový obsah?

Objednávka předplatného

Již máte předplatné?

Přihlaste se

Zaplatit můžete online pomocí některého z bohaté nabídky platebních kanálů od mobilních plateb až po platební karty. GoPay

Sledujte DigiZone.cz

Facebook Google+