Více

Žebříčku TOP 10 vládne zpravodajství

UVNITŘ TOP 5 POŘADŮ ZA KAŽDÝ KANÁL – Zatímco v úterý se Televizní noviny nedostávají na milion, včera se to už povedlo. A to i Sportovním novinám.

V TOP 10 za všechny kanály najdete jen dva nezpravodajské pořady plus ještě Výměnu manželek. Tu vidělo 641 tisíc diváků a skončila tak za Panoptikem Města pražského, které zhlédlo 755 tisíc diváků obecné skupiny 15+. Posledním pořadem, který se do TOP 10 dostal, je už jen fotbalové utkání Portugalsko–Wales. Na ČT Sport ho vidělo 594 tisíc diváků a podíl v obou sledovaných kategoriích, tedy v 15+ i v 15–54, byl vyrovnaný a pohyboval se kolem 19,5 %. Třetí díl znovu nasazených Vinařů tentokráte chybí i v TOP 5 za kanál.

STŘEDEČNÍ DATA: Prázdniny v plném proudu, Televizní noviny stěží překonaly hranici devíti set tisíc diváků

Celková sledovanost šla ve středu za TV Nova, která se s výjimkou dne a skupiny 15+ vždy dostala nad 20% podíl. Nejlépe se jí pak vedlo v hlavním vysílacím čase (prime time) u mladšího publika, kdy dosáhl 22,19 % (15+: 21,01 %). Druhá ČT v prime time a obecné divácké skupině skončila na 16,85 % a třetí byla Prima, která s 12,35 % těsně předběhla ČT Sport s 12,25 %. V kategorii 15–54 si pak oba kanály pozice vyměnily.

placené sekci DigiZone.cz najdete tabulky celodenních a večerních podílů v cílových skupinách D15+ a D15-54 a přehledy TOP 5 pořadů za jednotlivé programy České televize, Novy, Primy a TV Barrandov.

Tento článek patří do prémiového obsahu

Chcete-li mít přístup k exkluzivním informacím, zvolte prosím jednu z níže uvedených možností.

Jednorázová platba

50 Kč s DPH

Ztratili jste přístupový kód? Vyplňte stejnou emailovou adresu jako při původní objednávce a my vám kód znovu zašleme.

Předplatné

Předplatné pro soukromé osoby
785 Kč bez DPH za rok

Firemní předplatné
od 3 900 Kč bez DPH za rok

Proč číst premiový obsah?

Objednávka předplatného

Již máte předplatné?

Přihlaste se

Zaplatit můžete online pomocí některého z bohaté nabídky platebních kanálů od mobilních plateb až po platební karty. GoPay

Sledujte DigiZone.cz

Facebook Google+