Více

Zázraky přírody vidělo na ČT 1 více než milion diváků, Primě funguje Máme rádi Česko

UVNITŘ TOP 5 POŘADŮ ZA KAŽDÝ KANÁL – Diváky si našla i další variace na Bakaláře, pořad Tentokrát se budu smát já, který na ČT 1 uvádí Václav Postránecký.

Mezi deset nejsledovanějších nezpravodajských pořadů sobotního večera se kromě Zázraků přírody a zfilmovaných povídek diváků nazvaných Tentokrát se budu smát já dostala už pouze soutěž Máme rádi Česko, kterou v prime time na Primě sledovalo 704 tisíc diváků starších patnácti let. V mladší cílové skupině to pak bylo 342 tisíc diváků, tedy necelých devatenáct procent divácké skupiny ve věku od 15 do 54 let v tu dobu přítomných u obrazovek.

PÁTEČNÍ DATA: Včera se dařilo ČT 1, večer skončila s podílem takřka třiceti procent diváků

Na ČT 2 tradičně bodovala bondovka, Žít a nechat zemřít oslovilo osm procent obecné cílové skupiny, tedy přes tři sta tisíc diváků. Do pětice nejsledovanějších pořadů na ČT 2 se na páté místo dostal i italsko-německý krimiseriál Gomora, který si ve večerním čase naladilo 130 tisíc diváků starších patnácti let, tedy takřka pět procent všech přítomných diváků.

placené sekci DigiZone.cz najdete tabulky celodenních a večerních podílů v cílových skupinách D15+ a D15-54 a přehledy TOP 5 pořadů za jednotlivé programy České televize, Novy, Primy a TV Barrandov.

Tento článek patří do prémiového obsahu

Chcete-li mít přístup k exkluzivním informacím, zvolte prosím jednu z níže uvedených možností.

Jednorázová platba

50 Kč s DPH

Ztratili jste přístupový kód? Vyplňte stejnou emailovou adresu jako při původní objednávce a my vám kód znovu zašleme.

Předplatné

Předplatné pro soukromé osoby
785 Kč bez DPH za rok

Firemní předplatné
od 3 900 Kč bez DPH za rok

Proč číst premiový obsah?

Objednávka předplatného

Již máte předplatné?

Přihlaste se

Zaplatit můžete online pomocí některého z bohaté nabídky platebních kanálů od mobilních plateb až po platební karty. GoPay

Sledujte DigiZone.cz

Facebook Google+