Více

Zájem o ČT Sport po skončení hokejového šampionátu opadl, oslovila pouze Synot liga

UVNITŘ TOP 5 POŘADŮ ZA KAŽDÝ KANÁL – Nová televize Barrandov Plus si prozatím nadále drží minimální zájem diváků. Nejsledovanější pořad včera viděly pouhé tři tisíce lidí.

ČT Sport bez hokeje a na obvyklých hodnotách

Sportovní kanál České televize spadl po skončení světového hokejového šampionátu okamžitě na své obvyklé hodnoty. Většina jeho pořadů se pohybovala pod hranicí sta tisíc diváků. Toto pravidlo porušil pouze jediný formát, a to fotbalová Synot liga mezi Viktorií Plzeň a Vysočinou Jihlava, kterou si nenechalo ujít 161 tisíc lidí. V obou diváckých skupinách se blok pohyboval nad 6% podílem. Celodenní podíl ČT Sport se dostal jak u staršího, tak i mladšího publika na hodnotu 2,8 %, podobných hodnot dosáhl i v prime time, tedy hlavním vysílacím čase.

NEDĚLNÍ DATA: Potupnou porážku ruských hokejistů viděl téměř milion diváků, Modravu dvojnásobek

stul

Pozici jedničky neměla v pondělí problém obhájit televize Nova. Za celý den oslovila 27,21 % staršího a 29,36 % mladšího publika. V prime time se pohybovala stanice mírně nad 30 %. Hokej už tentokrát nemohl ohrozit Doktory z Počátků a ti se tak přiblížili opět k obvyklému milionu diváků. Nad touto hranicí se pohybovaly tři pořady Novy, a to Televizní noviny, Sportovní noviny a seriál Ulice. Pozici televizní dvojky obsadila v pondělí Prima s celodenním podílem 14,26 %. Jednička na ni ztrácela podíl přibližně šest desetin procentního bodu. Vlajkový kanál České televize byl v prime time dvojkou, odstup na Primu byl však minimální.

placené sekci DigiZone.cz najdete tabulky celodenních a večerních podílů v cílových skupinách D15+ a D15-54 a přehledy TOP 5 pořadů za jednotlivé programy České televize, Novy, Primy a TV Barrandov.

Tento článek patří do prémiového obsahu

Chcete-li mít přístup k exkluzivním informacím, zvolte prosím jednu z níže uvedených možností.

Jednorázová platba

50 Kč s DPH

Ztratili jste přístupový kód? Vyplňte stejnou emailovou adresu jako při původní objednávce a my vám kód znovu zašleme.

Předplatné

Předplatné pro soukromé osoby
785 Kč bez DPH za rok

Firemní předplatné
od 3 900 Kč bez DPH za rok

Proč číst premiový obsah?

Objednávka předplatného

Již máte předplatné?

Přihlaste se

Zaplatit můžete online pomocí některého z bohaté nabídky platebních kanálů od mobilních plateb až po platební karty. GoPay

Sledujte DigiZone.cz

Facebook Google+