Více

Začíná nový ročník Gambrinus ligy. Na Nově Sport, pak na ČT 4 a Sportu 2

Zápasem Slavie Praha a Bohemians 1905 dnes večer odstartuje na televizních obrazovkách nový ročník Gambrinus ligy, nejvyšší domácí fotbalové soutěže. Stejně jako v minulém ročníku budou vybrané zápasy přenášet tři televizní stanice: po dvou zápasech týdně bezplatná veřejnoprávní ČT 4 (sobota a pondělí), po jednom týdně pak placené kanály Nova Sport (pátek) a Sport 2 (neděle). Dnešní úvodní zápas začíná na Nově Sport ve 20:15 hod.

K TÉMATU: Začíná fotbalová Gambrinus liga. Poprvé na třech televizích najednou

Sobotní duel mezi úřadujícím mistrem FC Viktoria Plzeň a FC Slovan Liberec přinese od 17:10 hod. veřejnoprávní ČT 4. Přímý přenos utkání odvysílá ČT 4 v rámci již tradičního Studia fotbal, jichž pro tento ročník připraví do živého vysílání celkem 58, přiblížil mluvčí České televize Ladislav Šticha. Až na výjimky vynucené změnou programu budou Studia fotbal každou sobotu a pondělí začínat kolem 18. hodiny vždy na ČT 4. Výkop utkání je v 18.30 hodin, do­dal.

ČTĚTE TAKÉ: Duel mezi Viktorií Plzeň a Rosenborgem Trondheim nakonec na Sportu 2

Na nedělní večery pak ČT 4 plánuje tradiční magazín Dohráno se souhrnem víkendového kola Gambrinus ligy. Tomu bude předcházet přenos nedělního zápasu, který zajistí placený kabelový a satelitní kanál Sport 2. V tradičním nedělním čase od 17 hodin se 31. července střetnou SK Dynamo České Budějovice a Sparta Praha. Přímý přenos začíná na Sport 2 o patnáct minut dříve, přiblížil Jakub Švestka ze společnosti Chello Central Europe, která tento program provozuje v České republice a na Slovensku.

3 názory Vstoupit do diskuse
poslední názor přidán 30. 7. 2011 20:20

Sledujte DigiZone.cz

Facebook Google+