Více

Začátek reprízové sezóny vyhrála Nova: Kriminálka Anděl lákala v pondělí víc než Pitaval

UVNITŘ TOP 5 POŘADŮ ZA KAŽDÝ KANÁL – Nova si dokonce návratem Kriminálky Anděl polepšila, oproti tradičnímu pondělnímu seriálu Doktoři z Počátků oslovila o 200 tisíc diváků více.

ČT1 a Prima zůstaly „na svém“

Ze souboje dvou reprízovaných českých kriminálních seriálů, které na začátek letní „reprízovací“ sezóny v pondělí večer nasadily ČT1 s Novou, vyšla vítězně Kriminálka Anděl na Nově. První díl třetí řady tohoto seriálu sledovalo od 20:20 v průměru 972 tisíc dospělých diváků, což představovalo 26 procent publika (28 procent ve věku 15 až 54 let). Bylo to dokonce téměř o 200 tisíc diváků více, než minulý týden oslovil poslední předprázdninový premiérový díl Doktorů z Počátků. O něco více diváků než před týdnem měla i ČT1, která nahradila seriál Panoptikum Města pražského další archivní krimisérií Malý pitaval z velkého města. Od osmé večer ji vidělo v průměru 755 tisíc dospělých diváků a 20 procent publika (21 procent ve věku 15 až 54 let).

NEDĚLNÍ DATA: Vítězem neděle Chalupáři, výtečně se dařilo ale i Belmondovi v thrilleru Samotář na ČT2

Oproti minulému týdnu si ČT1 polepšila o 22 tisíc dospělých diváků, prakticky tedy zůstala „na svém“. Podobných hodnot jako minulé pondělí dosáhla i Prima, která jako jediná ještě pokračovala s premiérovým dílem původního seriálu Cesty domů III. Od čtvrt na devět jej sledovalo 599 tisíc dospělých diváků a 16 procent publika (ale jen sedm procent ve věku 15 až 54 let). Nově se dařilo i později večer s úvodním dílem akvizičního krimiseriálu Stalker, který si od půl desáté nenechalo ujít 513 tisíc dospělých diváků a 17 procent publika (19 procent ve věku 15 až 54 let). Souběžně vysílaný německý seriál Kriminalista na ČT1 se musel od 21:40 spokojit jen s 242 tisíci dospělými diváky a devíti procenty publika (pěti procenty v kategorii 15 až 54 let).

V placené sekci DigiZone.cz najdete tabulky celodenních a večerních podílů v cílových skupinách D15+ a D15-54 a přehledy TOP 5 pořadů za jednotlivé programy České televize, Novy, Primy a TV Barrandov.

Tento článek patří do prémiového obsahu

Chcete-li mít přístup k exkluzivním informacím, zvolte prosím jednu z níže uvedených možností.

Jednorázová platba

50 Kč s DPH

Ztratili jste přístupový kód? Vyplňte stejnou emailovou adresu jako při původní objednávce a my vám kód znovu zašleme.

Předplatné

Předplatné pro soukromé osoby
785 Kč bez DPH za rok

Firemní předplatné
od 3 900 Kč bez DPH za rok

Proč číst premiový obsah?

Objednávka předplatného

Již máte předplatné?

Přihlaste se

Zaplatit můžete online pomocí některého z bohaté nabídky platebních kanálů od mobilních plateb až po platební karty. GoPay

Sledujte DigiZone.cz

Facebook Google+