Více

Za Primu bude komunikovat Marie Fianová, někdejší mluvčí Novy

„Práce pro Primu je pro mě výjimečnou příležitostí jak zhodnotit své dosavadní zkušenosti a znalosti,“ uvedla v oficiální tiskovém prohlášení Fianová.

Bývalá mluvčí mediální skupiny NovaČeských Radiokomunikací Marie Fianová bude od 1. srpna komunikovat za společnost FTV Prima. Provozovatel stanic pod hlavičkou Prima to dnes oznámil oficiálně tiskovou zprávou. Fianová oficiálně nastupuje do pozice vedoucí PR a komunikace. Tuto funkci nedávno z rodinných důvodů opustil Jiří Haramul. Kromě komunikace televizních aktivit bude mít někdejší mluvčí Novy na starosti také další projekty společnosti a na starosti si vezme i celkový mediální obraz skupiny, tedy, jak bude vnímat veřejnost televizní skupinu navenek.

K TÉMATU: Primu opouští vedoucí PR a komunikace Jiří Haramul

Práce pro Primu je pro mě výjimečnou příležitostí jak zhodnotit své dosavadní zkušenosti a znalosti. Těším se na spolupráci s novými kolegy a výzvy, které před Primou stojí nejen v druhé polovině letošního roku, konstatovala Fianová. Jsem rád, že náš tým rozšíří zkušená profesionálka z oboru a věřím, že se nám společně podaří upevnit postavení skupiny Prima na mediálním trhu, dodal marketingový ředitel mediální skupiny Aleš Pýcha.

Sledujte DigiZone.cz

Facebook Google+