Více

Za moderátorku Sandru Parmovou nastoupí hned dvě kolegyně

Těhotnou moderátorku Odpoledních zpráv na Primě, Sandru Parmovou, vystřídají v létě dvě její kolegyně – reportérky Eliška Čeřovská a Lenka Špillarová.

Moderátorka Sandra Parmová (na fotografii) bude Odpolední zprávy FTV Prima moderovat 21. července naposledy před svým porodem. Její kolegyně Monika Leová bude relaci uvádět i nadále. Termín porodu mám v polovině srpna a na novou životní etapu se už moc těším. Na návratu na obrazovky jsme s šéfredaktorkou Jitkou Obzinovou domluvené, ale kdy přesně to bude, se uvidí, až se miminko narodí, plánuje Parmová. 

Na Primě začala Parmová v lednu 2011, kdy uváděla hlavní Zprávy FTV Prima a od samého začátku relace v srpnu 2013 moderuje Odpolední zprávy. Její nástupkyně Eliška Čeřovská je v televizi od června 2010, na Primu tehdy nastoupila na stáž. 

Druhá náhradnice Lenka Špillarová je na Primě od roku 2010, začínala v redakci showbyznysu a připravuje reportáže pro současný denní magazín Top Star. V posledních letech moderuje také Miniduel. Odpolední zprávy vysílá televize Prima každý všední den, první vydání bylo 12. srpna 2013. Nyní jsou pro diváky připraveny vždy před půl pátou odpoledne.

3 názory Vstoupit do diskuse
poslední názor přidán 14. 7. 2017 8:55

Sledujte DigiZone.cz

Facebook Google+