Více

Za atraktivní soutěže bychom byli ochotni platit, říká šéf O2 Sport

Stanice, která je dostupná pouze u operátora O2, bude vysílat minimum reklamy. Podle Marka Kindernaye jde o určitou exkluzivitu, za níž si divák rád zaplatí.

Novináři i veřejnost brala O2 Sport jako jeden sportovní kanál, a tak se o něm i hovořilo. Od vysílací rady jste získali ale licence hned pro pět stanic. Souvisí to nějak například s multikanálovou nabídkou Ligy mistrů UEFA?

V tuto chvíli máme pět licencí, ale v září by těchto kanálů mělo být celkem osm.

Souvisí to tedy nějak s tím, co jste naznačili na tiskové konferenci a co už propagujete v rámci reklamní kampaně, tedy multidimenze? Chtěla to po vás vysílací rada?

Množství kanálů znamená množství multidimenzí, tedy počet souběžně hraných přenosů, případně souběžně nabízených kamer. Jde sice o přepínání mezi jednotlivými zápasy, ale de facto si přepínáte mezi jednotlivými kanály. Každý kanál je počítán jako samostatný.

Počítáte, že byste na kanálech O2 Sport nabídli v jednu chvíli i jiné přenosy? Na zbytku by mohly běžet například záznamy.

stul

Další kanály jsou v tuto chvíli pouze pro přímé přenosy, tedy ve chvíli, kdy běží více přímých přenosů současně. Mají celkem tři využití. Je to jednak při souběžně hraných přenosech jedné soutěže jako je například Liga mistrů, kde si vybíráte jednotlivé zápasy, nebo, že si v Synot lize vybíráte jednotlivé kamery, nebo situace, že se kříží dva různé přenosy, jako tenis a fotbal a vy si můžete zvolit přenos, který chcete sledovat.

 Celý rozhovor s Markem Kindernayem čtěte v prémiové sekci DigiZone.cz

Tento článek patří do prémiového obsahu

Chcete-li mít přístup k exkluzivním informacím, zvolte prosím jednu z níže uvedených možností.

Jednorázová platba

30 Kč s DPH

Ztratili jste přístupový kód? Vyplňte stejnou emailovou adresu jako při původní objednávce a my vám kód znovu zašleme.

Předplatné

Předplatné pro soukromé osoby
785 Kč bez DPH za rok

Firemní předplatné
od 3 900 Kč bez DPH za rok

Proč číst premiový obsah?

Objednávka předplatného

Již máte předplatné?

Přihlaste se

Zaplatit můžete online pomocí některého z bohaté nabídky platebních kanálů od mobilních plateb až po platební karty. GoPay

Sledujte DigiZone.cz

Facebook Google+