Více

Výměnu manželek sledovala třetina diváků mladších 54 let

UVNITŘ TOP 5 POŘADŮ ZA KAŽDÝ KANÁL – Nejsledovanějším nezpravodajským pořadem včerejška byla Ulice, druhá skončila Výměna manželek a třetici uzavírá Prostřeno na Primě.

Přes milion diváků obecné cílové skupiny se kromě Televizních a Sportovních novin dostala ještě Ulice, kterou sledovalo 1,161 milionu diváků starších patnácti let. Těsně pod milionem skončila Výměna manželek, která uzavírá čtyři nejsledovanější pořady včerejška z dílny TV Nova. Na pátém místě skončilo podvečerní Prostřeno na Primě, které sledovalo 799 tisíc diváků starších patnácti let a které si ve věkové skupině od 15 do 54 let vybojovalo slušný podíl 21,49 procenta.

ÚTERNÍ DATA: Ordinace v růžové zahradě dominovala. Zaujala přes 1,5 mil. diváků

MIF17

Do TOP 10 nejsledovanějších pořadů se na sedmé místo dostal ještě premiérový Přístav na Primě, který sledovalo 740 tisíc diváků starších patnácti let a v divácké skupině 15 až 54 let si je naladilo 16,94 procenta diváků. Na ČT 1 se mezi pět nejsledovanějších pořadů včerejška kromě tradičního AZ-kvízu nanominovala ještě obnovená Pošta pro tebe, kterou v prime time sledovalo 597 tisíc diváků starších patnácti let.

placené sekci DigiZone.cz najdete tabulky celodenních a večerních podílů v cílových skupinách D15+ a D15-54 a přehledy TOP 5 pořadů za jednotlivé programy České televize, Novy, Primy a TV Barrandov.

Tento článek patří do prémiového obsahu

Chcete-li mít přístup k exkluzivním informacím, zvolte prosím jednu z níže uvedených možností.

Jednorázová platba

50 Kč s DPH

Ztratili jste přístupový kód? Vyplňte stejnou emailovou adresu jako při původní objednávce a my vám kód znovu zašleme.

Předplatné

Předplatné pro soukromé osoby
785 Kč bez DPH za rok

Firemní předplatné
od 3 900 Kč bez DPH za rok

Proč číst premiový obsah?

Objednávka předplatného

Již máte předplatné?

Přihlaste se

Zaplatit můžete online pomocí některého z bohaté nabídky platebních kanálů od mobilních plateb až po platební karty. GoPay

Sledujte DigiZone.cz

Facebook Google+