Více

Výměna manželek spadla díky Přístavu pod milion, v kategorii 15–54 ale zvítězila

UVNITŘ TOP 5 POŘADŮ ZA KAŽDÝ KANÁL – Propad o několik desítek tisíc diváků zaznamenala nová reality show Tchyně plnoformátové Televize Barrandov. Klesl jí i podíl na publiku.

S výsledkem mohla být spokojená Prima i Nova

Největší programová novinka televize Prima, seriál Přístav, včera vstoupila na televizní obrazovky úspěšně. Její úvodní část si nenechalo ujít 959 tisíc diváků při podílu na publiku (share) 26,82 %. Přístav se stal nejen nejsledovanějším pořadem po 20. hodině, ale i nejúspěšnějším nezpravodajským formátem celého dne. O více než sto tisíc diváků dokonce porazil premiérovou Výměnu manželek, která u dospělého publika spadla až na 829 tisíc diváků (share 23,2 %). Stín smrtihlava si na Jedničce nenechalo ujít 558 tisíc diváků (15,89 %).

ÚTERNÍ DATA: Cesty domů III odstartovaly pod 400 tisíci diváky, slabší sledovanost měla i Ordinace

I přes to, že Prima porazila Novu v kategorii publika staršího 15 let, souboj pro nejsledovanější komerční televizi nedopadl špatně. Výměna manželek totiž dominovala sledovanosti v kategorii diváků od 15 do 54 let, která je právě pro tuto stanici prioritní. U ní měl pořad share 30,18 %, zatímco Přístav oslovil 22,85 % publika. Stín smrtihlava na Jedničce nebyl ani pro jednu z komerčních televizí u mladšího publika vážnějším konkurentem, získal share necelých 14 %. Středečním vítězem byla Nova, Prima však dosáhla v prime time u dospělého publika velmi pěkného share 21,21 %.

placené sekci DigiZone.cz najdete tabulky celodenních a večerních podílů v cílových skupinách D15+ a D15-54 a přehledy TOP 5 pořadů za jednotlivé programy České televize, Novy, Primy a TV Barrandov.

Tento článek patří do prémiového obsahu

Chcete-li mít přístup k exkluzivním informacím, zvolte prosím jednu z níže uvedených možností.

Jednorázová platba

50 Kč s DPH

Ztratili jste přístupový kód? Vyplňte stejnou emailovou adresu jako při původní objednávce a my vám kód znovu zašleme.

Předplatné

Předplatné pro soukromé osoby
785 Kč bez DPH za rok

Firemní předplatné
od 3 900 Kč bez DPH za rok

Proč číst premiový obsah?

Objednávka předplatného

Již máte předplatné?

Přihlaste se

Zaplatit můžete online pomocí některého z bohaté nabídky platebních kanálů od mobilních plateb až po platební karty. GoPay

Sledujte DigiZone.cz

Facebook Google+