Více

Výměna manželek si pohoršila, ČT 1 ve středu večer u mladých až za ČT 2 a ČT Sport

UVNITŘ TOP 5 POŘADŮ ZA KAŽDÝ KANÁL – Cestopisný dokument na Dvojce byl opět sledovanější než hlavní pořad Jedničky, charitativní reality show Kousek nebe.

Hned tři pořady ČT 2 nad 300 tisíci diváky

Téměř o 300 tisíc diváků oproti minulému týdnu přišla reality show Výměna manželek na televizi Nova. Přesto si s velkým náskokem udržela pozici lídra středečního večera, když ji od 20:20 sledovalo v průměru 1,141 milionu dospělých diváků a 29,35 procenta publika (37,44 procenta ve věku 15 až 54 let). Proti Nově hrálo hezké počasí, ale i atraktivní sportovní přenosy na České televizi a Primě Cool, které ve středu večer nabídly zápasy fotbalové Ligy mistrů. Zajímavé je, že ačkoli Nova přicházela o diváky, tradičně silný „cestovatelský“ středeční večer ČT 2 zůstal prakticky netknut a vykázal obdobnou sledovanost jako minulý týden. Dokonce se mu opět dařilo lépe než programu ČT 1, jehož hlavní večerní pořad Kousek nebe vidělo od 20:00 v průměru 339 tisíc dospělých a devět procent publika (pět procent ve věku 15 až 54 let).

ÚTERNÍ DATA: Prima Cool díky Lize mistrů v úterý přes den i večer sledovanější než TV Barrandov

MIF17

Hlavní večerní dokument Dvojky, snímek Indie - Po proudu Gangy, vidělo od osmé večer v průměru 364 tisíc dospělých diváků a 9,71 procenta publika, následný cyklus Na cestě od deváté večer dokonce 384 tisíc dospělých při podílu 9,83 procenta. Nad úrovní 300 tisíc diváků se udržel i cestopisný seriál Dobrodruh, který si od půl desáté večer nenechalo ujít 350 tisíc dospělých diváků a 10,68 procenta publika (10,82 procenta ve věku 15 až 54 let). U mladšího publika od 15 do 54 let Dvojka v prime time, tedy od 19 do 23 hodin, porazila Jedničku průměrným podílem 5,76 procenta (ČT 1 dosáhla podílu 5,65 procenta). Oba programy pak ve stejné divácké kategorii podlehly ČT Sport, jež vykázala podíl 8,15 procenta.

V placené sekci DigiZone.cz najdete tabulky celodenních a večerních podílů v cílových skupinách D15+ a D15-54 a přehledy TOP 5 pořadů za jednotlivé programy České televize, Novy, Primy a TV Barrandov.

Tento článek patří do prémiového obsahu

Chcete-li mít přístup k exkluzivním informacím, zvolte prosím jednu z níže uvedených možností.

Jednorázová platba

50 Kč s DPH

Ztratili jste přístupový kód? Vyplňte stejnou emailovou adresu jako při původní objednávce a my vám kód znovu zašleme.

Předplatné

Předplatné pro soukromé osoby
785 Kč bez DPH za rok

Firemní předplatné
od 3 900 Kč bez DPH za rok

Proč číst premiový obsah?

Objednávka předplatného

Již máte předplatné?

Přihlaste se

Zaplatit můžete online pomocí některého z bohaté nabídky platebních kanálů od mobilních plateb až po platební karty. GoPay

Sledujte DigiZone.cz

Facebook Google+