Více

Výměna manželek překročila půldruhý milion diváků, byla nejsledovanějším pořadem

UVNITŘ TOP 5 POŘADŮ ZA KAŽDÝ KANÁL – Jednička jen s obtížemi ve středu překročila hranici půl milionu diváků. Do této kategorie se dostala pouze hlavní zpravodajská relace Události.

Nova překročila večer v 15-54 čtyřicetiprocentní podíl

Hranici půl druhého milionu diváků překročila včera Výměna manželek. Reality show televize Nova přesáhla u staršího publika 42% podíl a u mladších diváků se dokonce dostala k 52% hranici. Výměna manželek nejenže byla nejsledovanějším pořadem po 20. hodině, ale stala se i nejúspěšnějším formátem celého dne. V počtu diváků tak například přeskočila i hlavní zpravodajskou relaci Televizní noviny. I ty se dostaly přes hranici půl druhého milionu diváků. Nad jedním milionem diváků se umístily i Sportovní noviny a seriál Ulice. Stanice překročila v hlavním vysílacím čase u mladšího publika 40% podíl.

ÚTERNÍ DATA: Prima v úterý nad Jedničkou, večer byly obě televize téměř vyrovnané

Pozici dvojky si udržela přes den i v prime time, tedy hlavním vysílacím čase, Prima. U staršího publika se blížila k 15 %, večer se dostala na hodnotu 12,61 %. Nejsledovanějším pořadem komerční dvojky bylo s 605 tisíci diváky (share 28,95 %; 26,02 % v 15-54) Prostřeno! S odstupem dvaceti tisíc diváků následovala hlavní zpravodajská relace Zprávy FTV Prima, která u starších diváků překročila 20% share. Nejsledovanějším pořadem Jedničky byly Události. Hlavní zpravodajská relace jako jediná překročila hranici půl milionu diváků. Jednička oslovila ve středu necelých 12 % publika.

placené sekci DigiZone.cz najdete tabulky celodenních a večerních podílů v cílových skupinách D15+ a D15-54 a přehledy TOP 5 pořadů za jednotlivé programy České televize, Novy, Primy a TV Barrandov.

Tento článek patří do prémiového obsahu

Chcete-li mít přístup k exkluzivním informacím, zvolte prosím jednu z níže uvedených možností.

Jednorázová platba

50 Kč s DPH

Ztratili jste přístupový kód? Vyplňte stejnou emailovou adresu jako při původní objednávce a my vám kód znovu zašleme.

Předplatné

Předplatné pro soukromé osoby
785 Kč bez DPH za rok

Firemní předplatné
od 3 900 Kč bez DPH za rok

Proč číst premiový obsah?

Objednávka předplatného

Již máte předplatné?

Přihlaste se

Zaplatit můžete online pomocí některého z bohaté nabídky platebních kanálů od mobilních plateb až po platební karty. GoPay

Sledujte DigiZone.cz

Facebook Google+