Více

Výměna manželek pokračuje v růstu, třetí díl vidělo víc mladých diváků než Ordinaci

UVNITŘ TOP 5 POŘADŮ ZA KAŽDÝ KANÁL – Charitativní pořad Kousek nebe na ČT 1 nadále prohrává souboj o diváky i s ČT 2, které se ve středu výtečně daří s cestopisnými dokumenty.

Všechny moje lásky na třetině výkonu Novy

Stále rostoucí sledovanost vykazuje premiérová řada reality show Výměna manželek, již ve středu večer vysílá hlavní kanál Novy. Včerejší díl vidělo v průměru 1,420 milionu dospělých diváků a 34,65 procenta publika, což jsou hodnoty, které se blíží výkonu seriálu Ordinace v růžové zahradě 2. U mladšího publika od 15 do 54 let, na které se Nova zaměřuje, dokonce už Výměna manželek Ordinaci předstihla, když zaujala 43,99 procenta publika. Žádný jiný večerní pořad na ostatních českých televizích po 20. hodině nepokořil hranici milionu diváků. V přímém souboji s reality show se dostal nejvýš seriál Primy Všechny moje lásky, který však zůstal na třetině výkonu Výměny manželek.

ÚTERNÍ DATA: Ordinace po Velikonocích na víc než čtyřnásobku sledovanosti Svateb v Benátkách

stul

Všechny moje lásky vidělo konkrétně 475 tisíc dospělých diváků a 12 procent publika (osm procent ve věku 15 až 54 let) a ještě hůře dopadl charitativní pořad Kousek nebe na ČT 1, který si od osmé večer zapnulo 323 tisíc dospělých a osm procent publika (šest procent ve věku 15 až 54 let). Jedničku dokonce hlavním večerním pořadem porazila sesterská ČT 2, jejíž dokument z cyklu Země a města světa vidělo od 20:00 v průměru 392 tisíc dospělých diváků a 9,68 procenta publika (6,85 procenta ve věku 15 až 54 let). Cestovatelská středa Dvojce fungovala tradičně i v pozdějších časech, cyklus Na cestě od deváté večer vidělo v průměru 388 tisíc dospělých diváků a 9,52 procenta publika, dokumentární seriál Dobrodruh od půl desáté pak 317 tisíc dospělých při podílu na publiku 9,16 procenta.

V placené sekci DigiZone.cz najdete tabulky celodenních a večerních podílů v cílových skupinách D15+ a D15-54 a přehledy TOP 5 pořadů za jednotlivé programy České televize, Novy, Primy a TV Barrandov.

Tento článek patří do prémiového obsahu

Chcete-li mít přístup k exkluzivním informacím, zvolte prosím jednu z níže uvedených možností.

Jednorázová platba

50 Kč s DPH

Ztratili jste přístupový kód? Vyplňte stejnou emailovou adresu jako při původní objednávce a my vám kód znovu zašleme.

Předplatné

Předplatné pro soukromé osoby
785 Kč bez DPH za rok

Firemní předplatné
od 3 900 Kč bez DPH za rok

Proč číst premiový obsah?

Objednávka předplatného

Již máte předplatné?

Přihlaste se

Zaplatit můžete online pomocí některého z bohaté nabídky platebních kanálů od mobilních plateb až po platební karty. GoPay

Sledujte DigiZone.cz

Facebook Google+