Více

Výměna manželek oslabila, Ohnivý kuře se těsně drží nad milionem

UVNITŘ TOP 5 POŘADŮ ZA KAŽDÝ KANÁL – V žebříčku nejlepších najdete ještě obvyklou Ulici, Show Jana Krause a také Ztracenou bránu.

Výměna manželek, která minulý týden v obecné divácké skupině 15+ vykázala 771 tisíc diváků, klesla na 694 tisíc a klesl i podíl na publiku. Jedničkou v TOP 10 za všechny kanály je stále Ulice, kterou včera sledovalo 1,146 mil. diváků při podílu 34,25 %. Ohnivý kuře se udrželo nad milionem a vidělo ho 1,041 mil. Do žebříčku se ještě dostala Show Jana Krause, kterou na Primě sledovalo 736 tisíc diváků, a také druhé pokračování minisérie Ztracená brána. Tu si nenechalo ujít 703 tisíc diváků.

ÚTERNÍ DATA: Hříšní lidé Města pražského bodují. Vracejí se do TOP 10

Jedničkou v celkové sledovanosti je televize Nova, která v hlavním vysílacím čase, prime time, získala podíl 23,85 %. Na paty jí šlapala Prima s 21,24 % a třetí byla ČT1 s podílem 15,61 %. Nad čtyři procenta se ve středu dostala už jen ČT2. Plnoformátová TV Barrandov uzavřela na 3,01 %, přes den to bylo výrazně lepší – vykázala dvojnásobek (6,02 %). Jedničkou byla opět Nova s 21,02 %, dobře se vedlo také Nově Cinema s podílem na sledovanosti 4,43 %. Dvojkou dne byla hlavní Prima s 16,51 %, trojkou pak ČT1 s podílem 13,78 %. Dařilo se ale i ČT2 a zpravodajské ČT24 a oba kanály se dostávají nad čtyři procenta.

Z filmových stanic byla ve středu jasnou jedničkou Nova Cinema, na níž komedii Casanova sledovalo 138 tisíc diváků a podíl se u mladšího publika 15–54 dostal na 4,79 %. Dvojku v TOP 5 za kanál, komedii Zpátky na zem, vidělo 99 tisíc diváků a podíl na publiku v 15–54 byl 8,79 %. Stanice Prima Max do prime time nasadila britské krimi Podezření pana Whichera: Společensky nepřijatelné a sledovalo ho 34 tisíc diváků, přičemž následující akční komedie Zelený sršeň nalákala 23 tisíc. Výrazně lépe na tom ve středu bylo Kino Barrandov se seriálem Třicet případů majora Zemana. Ten zaujal 81 tisíc diváků.

MINULÝ TÝDEN: Ohnivý kuře opět překonalo milion, Výměna manželek ještě nepatrně ztratila

Tradičně výborně se dařilo Primě Cool s dvojicí Teorie velkého třesku a Simpsonovi. Teorie byla jedničkou v TOP 5 za kanál a vidělo ji až 193 tisíc diváků při podílu 6,16 %, který ale u mladšího publika dosáhl 11,2 %. Solidně se dařilo Primě love, kde jedničku v TOP 5, Sběratelé kostí, zhlédlo 110 tisíc. Klasicky úspěšná byla cestovatelská středa ČT2. Jedničkou v TOP 5 za kanál je pořad Na cestě (…po Alsasku) a sledovalo ho 297 tisíc lidí při podílu na publiku 7,51 %. Nad dvě stě tisíc se pak dostal ještě i třetí pořad v TOP 5, Klenoty naší krajiny, který vykázal 275 tisíc diváků.

V placené sekci DigiZone.cz najdete tabulky celodenních a večerních podílů v cílových skupinách D15+ a D15-54 a přehledy TOP 5 pořadů za jednotlivé programy České televize, Novy, Primy a TV Barrandov.

Tento článek patří do prémiového obsahu

Chcete-li mít přístup k exkluzivním informacím, zvolte prosím jednu z níže uvedených možností.

Jednorázová platba

50 Kč s DPH

Ztratili jste přístupový kód? Vyplňte stejnou emailovou adresu jako při původní objednávce a my vám kód znovu zašleme.

Předplatné

Předplatné pro soukromé osoby
785 Kč bez DPH za rok

Firemní předplatné
od 3 900 Kč bez DPH za rok

Proč číst premiový obsah?

Objednávka předplatného

Již máte předplatné?

Přihlaste se

Zaplatit můžete online pomocí některého z bohaté nabídky platebních kanálů od mobilních plateb až po platební karty. GoPay

Sledujte DigiZone.cz

Facebook Google+