Více

Výměna manželek opět drtila konkurenci, po 20. hodině měla jako jediná přes milion diváků

UVNITŘ TOP 5 POŘADŮ ZA KAŽDÝ KANÁL – ČT 2 opět porazila hlavní večerní pořad na ČT 1, charitativní formát Kousek nebe. Dotahovala se ale i na sledovanost pořadu DoktorKA.

Kousek nebe stále lehce nad 300 tisíci diváky

Vysokou sledovanost a výrazný náskok před konkurencí si drží premiérová řada reality show Výměna manželek na televizi Nova. Ve středu byla po 20. hodině nejsledovanějším pořadem napříč televizními stanicemi měřenými peoplemetry a jako jediná oslovila v průměru víc než milion dospělých diváků. Od 20:20 hod. ji na hlavním kanálu Novy sledovalo 1,219 milionu dospělých diváků a 30,62 procenta publika (39,26 procenta ve věku 15 až 54 let). Úspěšnější byly už jen Televizní a Sportovní noviny, které Výměně manželek na Nově předcházely. Konkurenční televize nedosáhly v době vysílání Výměny manželek ani poloviny výkonu této reality show.

ÚTERNÍ DATA: Nova se v úterý bez konkurence sportovních událostí vrátila na obvyklou sledovanost

CIF17

Nejblíž Nově se po 20. hodině dostala Prima se seriálem Všechny moje lásky, který ale dosáhl třetinového výkonu Výměny manželek. Od čtvrt na devět jej sledovalo v průměru 484 tisíc dospělých diváků a 12 procent publika (devět procent ve věku 15 až 54 let). Charitativní pořad Kousek nebe na ČT 1 oslovil od osmé večer 321 tisíc dospělých při podílu osm procent (šest procent v kategorii 15 až 54 let). Úspěšnější byla opět ČT 2, která ve stejnou dobu vysílala cyklus Země a města světa, na který od 20:00 nalákala 327 tisíc dospělých diváků a 8,53 procenta publika. Následující pořad Na cestě od deváté večer vidělo dokonce 408 tisíc dospělých a 10,15 procenta publika.

V placené sekci DigiZone.cz najdete tabulky celodenních a večerních podílů v cílových skupinách D15+ a D15-54 a přehledy TOP 5 pořadů za jednotlivé programy České televize, Novy, Primy a TV Barrandov.

Tento článek patří do prémiového obsahu

Chcete-li mít přístup k exkluzivním informacím, zvolte prosím jednu z níže uvedených možností.

Jednorázová platba

50 Kč s DPH

Ztratili jste přístupový kód? Vyplňte stejnou emailovou adresu jako při původní objednávce a my vám kód znovu zašleme.

Předplatné

Předplatné pro soukromé osoby
785 Kč bez DPH za rok

Firemní předplatné
od 3 900 Kč bez DPH za rok

Proč číst premiový obsah?

Objednávka předplatného

Již máte předplatné?

Přihlaste se

Zaplatit můžete online pomocí některého z bohaté nabídky platebních kanálů od mobilních plateb až po platební karty. GoPay

Sledujte DigiZone.cz

Facebook Google+