Více

Výměna manželek odstartovala „milionově“, vede se jí lépe než Doktorům z Počátků

UVNITŘ TOP 5 POŘADŮ ZA KAŽDÝ KANÁL – Hlavní program Novy si ve středu večer udržel a ještě vylepšil pozici lídra trhu poté, co zavedený seriál nahradil novou řadou reality show.

Nova si hodně polepšila ve skupině 15-54

Výrazný nárůst sledovanosti o středečním prime time u mladší cílové skupiny diváků od 15 do 54 let zaznamenal hlavní kanál skupiny Nova. Důvodem je premiérová řada reality show Výměna manželek, která včera nahradila od osmé večer seriál Doktoři z Počátků. V širší kategorii všech dospělých diváků nad 15 let sice dosáhla jen mírně lepšího výsledku než seriál, výrazněji lepší výsledky však měla právě u mladšího publika, na které se Nova programově i obchodně zaměřuje. Výměnu manželek sledovalo od 20:20 hod. průměrně 1,226 milionu dospělých diváků a 31,06 procenta publika, Doktory z Počátků ve stejnou dobu před týdnem 1,168 milionu dospělých a 29,25 procenta publika.

ÚTERNÍ DATA: Nova si držela v úterý po 20. hodině nad konkurencí náskok milion diváků

Rozdíl je patrný právě u mladšího publika od 15 do 54 let. V této kategorii Výměna manželek zaujala 755 tisíc dospělých diváků a 40,28 procenta publika, kdežto Doktoři z Počátků před týdnem o 200 tisíc diváků méně: 554 tisíc při podílu na publiku 30,26 procenta. Pro Novu, která se dlouhodobě potýká se stárnutím publika, to je dobrá zpráva. Ostatní televize hlavnímu kanálu Novy ve středu večer nestačily, přesunutý seriál Všechny moje lásky na Primě vidělo od čtvrt na devět 560 tisíc dospělých diváků a 14,14 procenta publika. U mladších diváků vyloženě pohořel, když oslovil jen 10,76 procenta publika, tedy pouhou čtvrtinu v porovnání s Výměnou manželek na Nově.

V placené sekci DigiZone.cz najdete tabulky celodenních a večerních podílů v cílových skupinách D15+ a D15-54 a přehledy TOP 5 pořadů za jednotlivé programy České televize, Novy, Primy a TV Barrandov.

Tento článek patří do prémiového obsahu

Chcete-li mít přístup k exkluzivním informacím, zvolte prosím jednu z níže uvedených možností.

Jednorázová platba

50 Kč s DPH

Ztratili jste přístupový kód? Vyplňte stejnou emailovou adresu jako při původní objednávce a my vám kód znovu zašleme.

Předplatné

Předplatné pro soukromé osoby
785 Kč bez DPH za rok

Firemní předplatné
od 3 900 Kč bez DPH za rok

Proč číst premiový obsah?

Objednávka předplatného

Již máte předplatné?

Přihlaste se

Zaplatit můžete online pomocí některého z bohaté nabídky platebních kanálů od mobilních plateb až po platební karty. GoPay

Sledujte DigiZone.cz

Facebook Google+