Více

Názory k článku
Vyjádření dovozce přijímače goSAT GS 7010HDi k problému s deformací karet

S. Benes
S. Benes (neregistrovaný) ---.ctk.cz
12. 5. 2016 8:38 Nový

7060 nebo 7010?

celé vlákno

redakce: "Vyjádření dovozce přijímače goSAT GS 7060HDi k problému s deformací karet.
V souvislosti s možnou tepelnou deformací některých typů přístupových karet v přijímači goSAT GS 7060HDi, která vyplynula z mojí recenze tohoto přijímače..."

dovozce: "Zaznamenali jsme potíže s vytažením karty z přijímače GoSAT GS7010HDi..."

Redaktor o koze, dovozce o voze? :-) Nebo snad mají problémy oba přistroje?

Čestmír Polák aura:70
12. 5. 2016 11:26 Nový

Re: 7060 nebo 7010?

celé vlákno

Máte pravdu spletl jsem se, má být 7010. omlouvám se. Již je to opraveno.

Miroslav Kašpar aura:76
12. 5. 2016 10:40 Nový

Re: Vyjádření dovozce přijímače goSAT GS 7060HDi k problému s deformací karet

Tak to je síla, hlavně, že to má certifikát Skylink Ready, ale pouze v případě, že si přelepíte skylink kartu :D.

Ideální by bylo, kdyby poskytli všem dobrozdání, že si do vrchního krytu můžou vyvrtat pár děr, aby to luftovalo, bez ztráty záruky :D.

Čestmír Polák aura:70
12. 5. 2016 11:02 Nový

Díky za názory, ale........

celé vlákno

Přijíač je to opravdu dobrý a je škoda, že má jediný problém, který se týká dokonalejšho odvodu tepla od procesoru . Návod na podlepení karet tohoto typu je prozatímním řešením, které bude podle slibu brzy vyřešeno. Karty, které nemají vylamovací čip ani v tomto stavu přijímače neutrpí žádnou úhonu.
Námitka, že má přijímač certifikaci Skylink Ready a tedy neměl projít testem je v tom, že se zkoumá softwarová podpora, ale konstrukce přijímače ne.

Kamil Zm. aura:17
Kaz Login: Zmeskal
12. 5. 2016 14:26 Nový

Re: Díky za názory, ale........

celé vlákno

Na test to vliv nemá, ale ostuda to rozhodně je. Nicméně děkuji za článek a potvrzení, že karta to teplo přežije.

i.nosek aura:10
12. 5. 2016 12:26 Nový

Re: Vyjádření dovozce přijímače goSAT GS 7010HDi k problému s deformací karet

Softverově to šmejd opravdu není,ale tentokrát číňanům pomáhají "k.u.r.v.i.t celej svět "soudruzi z Vietnamu! Vlastně si za to můžem sami,protože kdyby ty nejen čínský šmejdy nikdo nekupoval,tak by je taky nikdo nevyráběl a zvlášť bezostyšný a vychytralý čínan ne!

Jiří Macich ml. aura:97
Jiří Macich ml. Login: jirka.macich
12. 5. 2016 13:04 Nový

Re: Vyjádření dovozce přijímače goSAT GS 7010HDi k problému s deformací karet

celé vlákno

Výmluvy, odvedení pozornosti jinam a naznačení, že dovozce či výrobce rozhodně nemíní nést odpovědnost, protože za všechno si může zákazník, který kartu vytáhl násilím. To je ovšem typické a účelové zaměnění příčiny a následku, protože primárně je problém v lajdácké a lajdácky testované konstrukci přístroje.

A ať se nevymlouvají na nějaké netypické karty a uchycené čipů. Že to jiné karty s jinak uchycenými čipy přežijí přece ještě neznamená, že prapůvodní problém přístroje přestává existovat. Zvlášť, když se chtějí chvástat certifikací od služby, která takové karty používá.

O procesu testování si taky můžu myslet svoje, když nepoužívají karty v podobě, ve které je mají zákazníci. Kdo proboha zkoumá uchycení čipu a lepí si přes něj pásku? To spotřebitel udělá až právě po trpké zkušenosti s podobným konstrukčním zmetkem.

Raději nemyslet, jaké chystané opatření vytasí. Snad nehodí do krabiček papírek s informací, že si spotřebitel má přelepit čip?!

Dan Rozsíval aura:45
12. 5. 2016 14:00 Nový

Re: Vyjádření dovozce přijímače goSAT GS 7010HDi k problému s deformací karet

celé vlákno

Přesně tak. Platící zákazník chce především sledovat programy a neřešit nějaké podlepování nebo co. Raději se tomuto typu budu vyhýbat a doufat že to dle slov dovozce dají co nejrychleji do pořádku poněvadž je to ostuda a zároveň velká škoda že si takto úplně zbytečně kazí jméno poněvadž tahle značka je co se týče Ready asi nejoblíbenější, sám ji montuji nejraději.

pc wifi aura:59
pcwifi Login: pcwifi
12. 5. 2016 16:06 Nový

prijimac

tento prijimac je bezny, ale uzivatel je troll, kdyz chce beznym zpusobem dostat kartu ven, na to bacha. Tvrzeni, ze karta teplo prezije bych vubec nevypoustel z huby, po roce dvou vse muze byt jinak. Jedno je jiste, goSAT nebude s nikym nic resit, to ze se prijimac poti jak dvere vod chliva a odnesla to karta je b-lbost zakaznika, ze to koupil. Jinak to bohuzel nevidim. Tento zmetek nemel vubec s nynejsim chlazenim a deformaci vyndani karty vylezt na svetlo sveta Opet se ukazuje, ze test trva v radech hodin a sup do vyroby a obchodu honem honem penize se musi tocit.

Sledujte DigiZone.cz

Facebook Google+