Více

Všechnopárty vítězem pátečního večera, TV Barrandov v prime time pokořila podíl 8 %

UVNITŘ TOP 5 POŘADŮ ZA KAŽDÝ KANÁL – Po osmé hodině večer u diváků vyhrála komedie Dědictví aneb Kurvahošigutntag na hlavním kanálu Novy.

Barrandov po osmé večer porazil Primu

Velmi nízká absolutní sledovanost a těsný souboj Novy s ČT 1 o pozici lídra po 20. hodině, takový byl pátek pohledem peoplemetrů. Na začátku večera po 20:00 vyhrála česká komedie Dědictví aneb Kurvahošigutntag, kterou na hlavním kanálu Novy sledovalo v průměru 532 tisíc dospělých diváků a 20,09 procenta publika (v mladší divácké kategorii 15 až 54 let dokonce 28,26 procenta). Dotahovala ji ale pohádka Nesmrtelná teta, která na Jedničce ve stejný čas oslovila 514 tisíc dospělých a 18,13 procenta publika. U mladších diváků od 15 do 54 let byl ale rozdíl markantnější, pohádka na ČT 1 dosáhla výrazně nižšího podílu 18,54 procenta a od Dědictví aneb Kurvahošigutntag ji tak dělilo 10 procentních bodů.

ČTVRTEČNÍ DATA: Fotbal zvedl zájem o ČT Sport, večer byla stanice vyrovnaná s Primou

Absolutním vítězem pátečního večera však byla talk show Všechnopárty, již na Jedničce od půl desáté vidělo v průměru 557 tisíc dospělých diváků a 21,75 procenta publika (ale jen 12,61 procenta ve věku 15 až 54 let). ČT 1 si ale neudržela pozici lídra ani v prime time, ani za celý den – tím byl hlavní kanál Novy, který v celodenním podílu na dospělém publiku starším 15 let atakoval hranici 20 procent (19,69 procenta), zatímco ČT 1 vykázala „jen“ 16,43 procenta. Prima výrazně zaostávala s 13,49 procenta. Však také v hlavním vysílacím čase po 20. hodině prohrála s hlavním kanálem Barrandova, když její zábavný pořad Překvápko! sledovalo od čtvrt na devět pouze 226 tisíc dospělých diváků, což odpovídalo osmi procentům publika.

V placené sekci DigiZone.cz najdete tabulky celodenních a večerních podílů v cílových skupinách D15+ a D15-54 a přehledy TOP 5 pořadů za jednotlivé programy České televize, Novy, Primy a TV Barrandov.

Tento článek patří do prémiového obsahu

Chcete-li mít přístup k exkluzivním informacím, zvolte prosím jednu z níže uvedených možností.

Jednorázová platba

50 Kč s DPH

Ztratili jste přístupový kód? Vyplňte stejnou emailovou adresu jako při původní objednávce a my vám kód znovu zašleme.

Předplatné

Předplatné pro soukromé osoby
785 Kč bez DPH za rok

Firemní předplatné
od 3 900 Kč bez DPH za rok

Proč číst premiový obsah?

Objednávka předplatného

Již máte předplatné?

Přihlaste se

Zaplatit můžete online pomocí některého z bohaté nabídky platebních kanálů od mobilních plateb až po platební karty. GoPay

Sledujte DigiZone.cz

Facebook Google+