Více

Všechnopárty včera porazila Sportovní noviny, pátá skončila pohádka Byl jednou jeden král

UVNITŘ TOP 5 POŘADŮ ZA KAŽDÝ KANÁL – Prima se do TOP 10 prosadila pouze s jedním pořadem, na šestém místě se umístil její seriál Přístav.

Vítězné Televizní noviny na Nově včera vykázaly spíše relativně nižší sledovanost, vidělo je 1,127 milionu diváků starších patnácti let. Hranici jednoho milionu diváků pak překonal ještě diskusní pořad Karla Šípa Všechnopárty, který zmíněnou metu přeskočil o osm tisíc diváků. Třetí pak skončily Sportovní noviny na Nově, ke kterým včera usedlo 877 tisíc sportovních fanoušků.

ČTVRTEČNÍ SLEDOVANOST: Půlka žebříčku patří Nově, Primě čtyři místa a ČT1 opět bodovala pouze s Událostmi

Úplně stejný celkový počet diváků jako Sportovní noviny vidělo i podvečerní nekonečný seriál Ulice, který si ale vedl hůře u skupiny diváků ve věku od 15 do 54 let – Sportovní noviny vidělo 438 tisíc mladších diváků a Ulici 328 tisíc diváků. Na pátém místě skončila klasická pohádka s Janem Werichem a Vlastou Burianem Byl jednou jeden král, která oslovila 840 tisíc nostalgických duší.

Jediné umístění v TOP 10 pro Primu přinesl seriál Přístav, který vidělo 558 tisíc diváků. Komedii Dovolená za trest si v prime time na Nově pustilo 507 tisíc diváků a střihový pořad Silvestrovský koktejl na ČT1 zaujal 502 tisíc diváků. I zbytek žebříčku patří ČT1, Události vidělo 479 tisíc diváků a Branky, body, vteřiny si nenechalo ujít 467 tisíc sportovních fanoušků.

MINULÝ TÝDEN: Četníci potvrzují roli favorita, ČT1 obsadila polovinu pozic ve včerejší TOP 10

stul

Nejsledovanějším pořadem ČT2 se stal dokument Tajemství obrazců Nasca, který vidělo 136 tisíc diváků. Odpolední hokejové utkání mezi Libercem a Chomutovem si na ČT sport nenechalo ujít 123 tisíc diváků. Prima Max nasadila do hlavního vysílacího času western Hombre, což ocenilo 142 tisíc kovbojů a kovbojek. 102 dalmatinů na Nově Cinema pak sledovalo 109 tisíc diváků. Na TV Barrandov nejvíce bodovala reality show Farmář hledá ženu, kterou naladilo 250 tisíc zájemců.

placené sekci DigiZone.cz najdete tabulky celodenních a večerních podílů v cílových skupinách D15+ a D15–54 a přehledy TOP 5 pořadů za jednotlivé programy České televize, Novy, Primy a TV Barrandov.

Tento článek patří do prémiového obsahu

Chcete-li mít přístup k exkluzivním informacím, zvolte prosím jednu z níže uvedených možností.

Jednorázová platba

50 Kč s DPH

Ztratili jste přístupový kód? Vyplňte stejnou emailovou adresu jako při původní objednávce a my vám kód znovu zašleme.

Předplatné

Předplatné pro soukromé osoby
785 Kč bez DPH za rok

Firemní předplatné
od 3 900 Kč bez DPH za rok

Proč číst premiový obsah?

Objednávka předplatného

Již máte předplatné?

Přihlaste se

Zaplatit můžete online pomocí některého z bohaté nabídky platebních kanálů od mobilních plateb až po platební karty. GoPay

Sledujte DigiZone.cz

Facebook Google+