Více

Všechnopárty skončila těsně pod jedním milionem, Já, Mattoni přibylo necelých sto tisíc diváků

UVNITŘ TOP 5 POŘADŮ ZA KAŽDÝ KANÁL – Ve včerejší TOP 10 nejsledovanějších pořadů se na pěti příčkách umístily pořady České televize, na čtyřech Nova a s jedním, konkrétně devátým, se musela spokojit Prima.

Tradičně vítězné Televizní noviny utekly ostatním konkurentům o celou jednu délku, respektive o čtyři sta tisíc diváků. Vidělo je tak 1,485 milionu diváků. Druhou Ulici si včera v podvečer pustilo 1,099 milionu diváků, což je o osmnáct tisíc diváků více než třetí Sportovní noviny. Čtvrté místo patří diskusnímu pořadu Všechnopárty Karla Šípa, u kterého včera usedlo 989 tisíc diváků starších patnácti let.

ČTVRTEČNÍ DATA: Zpravodajský čtvrtek. V žebříčku jen Ordinace a Ulice

Nova nasadila do prime time čtvrtý díl série zfilmovaných anekdot Zdeňka Trošky Kameňák, který ale tentokrát režíroval slovenský dokumentarista Ján Novák. Povedlo se mu zaujmout 917 tisíc zástupců obecné divácké skupiny. Předposlední díl seriálu Já, Mattoni včera zaujal necelých devět set tisíc diváků, o 85 tisíc diváků více, než tomu bylo minulý pátek.

Sedmá příčka patří 13. komnatě, ke které usedlo 755 tisíc diváků. Včerejší Události na ČT1 upoutaly 622 tisíc diváků, což je o třináct tisíc diváků více než konkurenční Zprávy FTV Prima. Ty byly také jediným zástupcem komerční dvojky ve včerejším žebříčku deseti nejsledovanějších pořadů. Poslední, desáté místo, patří sportovním Brankám, bodům, vteřinám, se kterými svůj televizní večer zahájilo 583 tisíc sportovních fanoušků.

MINULÝ TÝDEN: Předávání státních vyznamenání před Mattoni i před Kameňákem. Je navíc faktickou jedničkou večera

Prima Max včera do prime time nasadila revoluční ságu Doktor Živago, kterou sledovalo 32 tisíc diváků. Lépe si vedla i odpolední repríza komunální satiry Zítra to roztočíme, drahoušku, která oslovila 52 tisíc diváků. Nova Cinema v prime time uvedla sci-fi Ostrov a vykázala tak 155 tisíc diváků. Nejsledovanějším pořadem na TV Barrandov byla tradičně Soudkyně Barbara, kterou včera soudilo necelých tři sta tisíc diváků.

V placené sekci DigiZone.cz najdete tabulky celodenních a večerních podílů v cílových skupinách D15+ a D15-54 a přehledy TOP 5 pořadů za jednotlivé programy České televize, Novy, Primy a TV Barrandov.

Tento článek patří do prémiového obsahu

Chcete-li mít přístup k exkluzivním informacím, zvolte prosím jednu z níže uvedených možností.

Jednorázová platba

50 Kč s DPH

Ztratili jste přístupový kód? Vyplňte stejnou emailovou adresu jako při původní objednávce a my vám kód znovu zašleme.

Předplatné

Předplatné pro soukromé osoby
785 Kč bez DPH za rok

Firemní předplatné
od 3 900 Kč bez DPH za rok

Proč číst premiový obsah?

Objednávka předplatného

Již máte předplatné?

Přihlaste se

Zaplatit můžete online pomocí některého z bohaté nabídky platebních kanálů od mobilních plateb až po platební karty. GoPay

Sledujte DigiZone.cz

Facebook Google+