Více

Všechnopárty předběhla Četnické humoresky, oba pořady překonaly milion diváků

UVNITŘ TOP 5 POŘADŮ ZA KAŽDÝ KANÁL – Přes hranici milionu diváků se včera přehouply ještě Televizní noviny a nekonečná Ulice na TV Nova.

Žebříček deseti nejsledovanějších pořadů si mezi sebe vcelku rovnoměrně rozdělily Nova, ČT 1 a Prima. Tradičně nejsledovanější byly Televizní noviny na Nově, které následovala Všechnopárty a Četnické humoresky na ČT 1. Čtvrtý nejsledovanějším pořadem byla Ulice a na pátém místě se umístila letošní edice 13. komnaty na ČT 1, zpověď Chantal Poullain o boji s rakovinou prsu sledovalo necelých devět set tisíc diváků starších patnácti let. Páté místo včera patřilo Sportovním novinám na Nově.

ČTVRTEČNÍ DATA: Jedničkou Ordinace následovaná Ulicí. Oba pořady opět nad třetinou a milionem

Poslední čtyři příčky včerejší TOP 10 ovládla Prima, jejím nejúspěšnějším pořadem byl seriál Přístav, který v prime time sledovalo 704 tisíc diváků obecné věkové skupiny. Zpravodajské pořady Primy předstihla i podvečerní soutěž amatérských kuchařů Prostřeno, kterou si k večeři pustilo 662 tisíc diváků starších patnácti let, což byla více než čtvrtina této divácké skupiny v tu dobu sledující televizní obrazovky. Krimi zprávy a Zprávy FTV Prima pak vidělo 645, resp. 628 tisíc diváků z obecné cílové skupiny.

placené sekci DigiZone.cz najdete tabulky celodenních a večerních podílů v cílových skupinách D15+ a D15-54 a přehledy TOP 5 pořadů za jednotlivé programy České televize, Novy, Primy a TV Barrandov.

Tento článek patří do prémiového obsahu

Chcete-li mít přístup k exkluzivním informacím, zvolte prosím jednu z níže uvedených možností.

Jednorázová platba

50 Kč s DPH

Ztratili jste přístupový kód? Vyplňte stejnou emailovou adresu jako při původní objednávce a my vám kód znovu zašleme.

Předplatné

Předplatné pro soukromé osoby
785 Kč bez DPH za rok

Firemní předplatné
od 3 900 Kč bez DPH za rok

Proč číst premiový obsah?

Objednávka předplatného

Již máte předplatné?

Přihlaste se

Zaplatit můžete online pomocí některého z bohaté nabídky platebních kanálů od mobilních plateb až po platební karty. GoPay

Sledujte DigiZone.cz

Facebook Google+