Více

Všechnopárty jedničkou, Hříšný tanec porazil Peklo s princeznou

UVNITŘ TOP 5 POŘADŮ ZA KAŽDÝ KANÁL – Zábavná talk show Karla Šípa přeskočila i podvečerní Ulici, i když těsně.

Televizní noviny byly včera jediným pořadem v TOP 10 za všechny kanály, který se dostal nad milion diváků. Všechnopárty nabrala 854 tisíc, a tak o 24 tisíce předběhla nekonečnou Ulici. Na třetím místě z nezpravodajských pořadů končí Hříšný tanec, který sledovalo rovných 700 tisíc diváků, a teprve za ním páteční pohádka Peklo s princeznou. Tu si nenechalo ujít 615 tisíc diváků. Posledním pořadem, který se dostal do žebříčku nejsledovanějších, je Přístav a stačilo mu k tomu 408 tisíc diváků. ČT1 a Nova mají v TOP 10 po čtyřech pořadech, Prima dva.

ČTVRTEČNÍ DATA: Televizní noviny poráží včerejší odpolední hokej, do TOP 10 pronikl i magazín Top Star

Celkovou sledovanost má s průměrným podílem 26,68 % v hlavním vysílacím čase, prime time, nejvyšší televize Nova. Druhá ČT1 se dostala taktéž nad dvacet procent (21,31 %) a třetí Prima končí daleko za nimi s podílem 11,28 %. Jediná další stanice, která je v prime time nad čtyřmi procenty, je plnoformátová TV Barrandov s 5,78 %. Ta přes den vykazuje 6,43 % a solidní výsledky v tomto čase mají i ČT24 a ČT2 s podílem mezi čtyřmi a pěti procenty. I přes den je v čele Nova s 23,67 %, ČT1 má 15,97 % a Prima 12,07 %.

Filmové kanály jsou v pátek nad průměrem a na každém se alespoň jeden pořad dostal nad hranici sta tisíce diváků. Na Nově Cinema to jsou thriller Bratrstvo ticha s Gérardem Depardieu a 103 tisíci a komedie Pluto Nash s Eddiem Murphym se 100 tisíci diváky. Na Primě Max nejvíce lákalo válečné drama Oddíl 10 z Navarone, které stanulo v čele TOP 5 za kanál se 114 tisíci diváky. Druhý Predátor od 22:55 nalákal už jen 54 tisíc příznivců, ale u mladšího publika, 15–54, měl v rámci Primy Max zdaleka nejvyšší podíl – 8,13 %. Na Kině Barrandov je v čele lokálního žebříčku Koření lásky se 114 tisíci diváky a podílem na publiku lehce pod čtyři procenta.

MINULÝ TÝDEN: Televizní noviny na Nově zaujaly o čtvrt milionu diváků více než hokej Česko–Slovinsko

Na TV Barrandov je na prvním místě v TOP 5 Doktorka Kellerová, kterou včera zhlédlo 216 tisíc při podílu na publiku 7,08 %. Z dalších stanic je třeba zmínit ještě ČT2, na níž se nad hranici 100 tisíc dostávají hned tři pořady. Jedničkou v TOP 5 za kanál je dokument My, chytří primáti, který vidělo 147 tisíc diváků. Na druhém místě je závěrečná řada seriálu Panství Downton VI, kterou si nenechalo ujít 143 tisíc fanoušků. Posledním pořadem nad sto tisíci je kriminální komedie Melodie podzemí, kterou od 21:52 sledovalo 118 tisíc diváků. Nad hranici 100 tisíc se nedostal žádný pořad například na Primě Cool, Primě love či Nově Action.

placené sekci DigiZone.cz najdete tabulky celodenních a večerních podílů v cílových skupinách D15+ a D15–54 a přehledy TOP 5 pořadů za jednotlivé programy České televize, Novy, Primy a TV Barrandov.

Tento článek patří do prémiového obsahu

Chcete-li mít přístup k exkluzivním informacím, zvolte prosím jednu z níže uvedených možností.

Jednorázová platba

50 Kč s DPH

Ztratili jste přístupový kód? Vyplňte stejnou emailovou adresu jako při původní objednávce a my vám kód znovu zašleme.

Předplatné

Předplatné pro soukromé osoby
785 Kč bez DPH za rok

Firemní předplatné
od 3 900 Kč bez DPH za rok

Proč číst premiový obsah?

Objednávka předplatného

Již máte předplatné?

Přihlaste se

Zaplatit můžete online pomocí některého z bohaté nabídky platebních kanálů od mobilních plateb až po platební karty. GoPay

Sledujte DigiZone.cz

Facebook Google+