Více

Všechnopárty jediná v pátek nad milionem diváků, pohádky na Nově a ČT 1 uhrály plichtu

UVNITŘ TOP 5 POŘADŮ ZA KAŽDÝ KANÁL – U dospělých diváků starších 15 let vyhrála Kouzla králů na ČT 1, mladší diváky od 15 od 54 zaujala Nova s pohádkou Jak se budí princezny.

ČT 1 v prime time dotahovala Novu

Nad hranici milionu dospělých diváků se poprvé od hokejového šampionátu vrátila talk show Všechnopárty, dlouhodobě nejsledovanější pořad pátečního večera na českých obrazovkách. Včera si ji od půl desáté nenechalo ujít 1,013 milionu dospělých diváků a 31,48 procenta publika (19,91 procenta ve věku 15 až 54 let). ČT 1 si podržela prvenství i po osmé hodině večer, ovšem pouze u publika staršího 15 let. To dalo z pohádkové nabídky hlavních programů České televize a Novy přednost právě Jedničce a Kouzlům králů, které vidělo v průměru 810 tisíc dospělých diváků a 23,17 procenta publika. Souběžně vysílaná pohádka Jak se budí princezny na Nově zaujala od 20:20 v průměru 630 tisíc dospělých diváků a 17,84 procenta publika.

ČTVRTEČNÍ DATA: Eurovize zvedla ve čtvrtek díky české účasti zájem o ČT art, oslovila hlavně mladé

Mladší diváky od 15 do 54 let ale více zaujala pohádka Jak se budí princezny. Na Nově jí dalo přednost 21,75 procenta publika, zatímco Kouzlům králů na Jedničce „jen“ 20,48 procenta. Díky pohádce a Všechnopárty se ČT 1 o pátečním prime time u dospělého publika nad 15 let přiblížila v podílu na sledovanosti Nově. V čase od 19 do 23 hodin jí dalo přednost 23,53 procenta dospělého publika, Nova ale těsně uhájila prvenství podílem 24,33 procenta (díky seriálu Ulice a silnému zpravodajství). Prima se musela spokojit s pozicí trojky na trhu, když její hlavní večerní pořad, animovaný rodinný film Doba ledová 4: Země v pohybu, vidělo od čtvrt na devět 429 tisíc dospělých diváků a 12,23 procenta publika (17,43 procenta ve věku 15 až 54 let).

V placené sekci DigiZone.cz najdete tabulky celodenních a večerních podílů v cílových skupinách D15+ a D15-54 a přehledy TOP 5 pořadů za jednotlivé programy České televize, Novy, Primy a TV Barrandov.

Tento článek patří do prémiového obsahu

Chcete-li mít přístup k exkluzivním informacím, zvolte prosím jednu z níže uvedených možností.

Jednorázová platba

50 Kč s DPH

Ztratili jste přístupový kód? Vyplňte stejnou emailovou adresu jako při původní objednávce a my vám kód znovu zašleme.

Předplatné

Předplatné pro soukromé osoby
785 Kč bez DPH za rok

Firemní předplatné
od 3 900 Kč bez DPH za rok

Proč číst premiový obsah?

Objednávka předplatného

Již máte předplatné?

Přihlaste se

Zaplatit můžete online pomocí některého z bohaté nabídky platebních kanálů od mobilních plateb až po platební karty. GoPay

Sledujte DigiZone.cz

Facebook Google+