Více

Všechnopárty a Ulice předběhly Sportovní noviny, v TOP 10 se umístil i milionář

UVNITŘ TOP 5 POŘADŮ ZA KAŽDÝ KANÁL – První Televizní noviny a druhou Všechnopárty od sebe dělí více než čtvrt milionu diváků.

Poslední prázdninový pátek znamenal milion diváků pouze pro Televizní noviny na Nově, které sledovalo 1,029 milionu diváků. Druhá Všechnopárty skončila s odstupem 256 tisíc diváků, včera ji v prime time na ČT 1 vidělo 773 tisíc diváků starších patnácti let. O dalších 74 tisíc diváků méně pak dalo přednost podvečerní Ulici, která včera na Nově upoutala 699 tisíc diváků.

ČTVRTEČNÍ DATA: Televizní noviny těsně překonávají milion. Kino Barrandov nad 100 tisíci

O šest tisíc diváků méně sledovalo Sportovní noviny na Nově, které oslovily 693 tisíc diváků. Následuje další velký rozestup, kdy páté Události na ČT 1 dělí od Sportovních novin necelých čtvrt milionu diváků – včera je sledovalo 458 tisíc diváků. O pouhé dva tisíce diváků méně pak zůstalo České televizi věrno a sledovalo pohádku RumlCimprCampr, kterou včera ČT 1 nasadila do prime time.

placené sekci DigiZone.cz najdete tabulky celodenních a večerních podílů v cílových skupinách D15+ a D15-54 a přehledy TOP 5 pořadů za jednotlivé programy České televize, Novy, Primy a TV Barrandov.

Tento článek patří do prémiového obsahu

Chcete-li mít přístup k exkluzivním informacím, zvolte prosím jednu z níže uvedených možností.

Jednorázová platba

50 Kč s DPH

Ztratili jste přístupový kód? Vyplňte stejnou emailovou adresu jako při původní objednávce a my vám kód znovu zašleme.

Předplatné

Předplatné pro soukromé osoby
785 Kč bez DPH za rok

Firemní předplatné
od 3 900 Kč bez DPH za rok

Proč číst premiový obsah?

Objednávka předplatného

Již máte předplatné?

Přihlaste se

Zaplatit můžete online pomocí některého z bohaté nabídky platebních kanálů od mobilních plateb až po platební karty. GoPay

Sledujte DigiZone.cz

Facebook Google+